Anasayfa / Diziler / Alan Shepard hangisini yapması ile bilinir

Alan Shepard hangisini yapması ile bilinir

Alan Shepard hangisini yapması ile bilinir


Aya Gidip Golf Oynaması Doğru Yanıt
Alan Shepard hangisini yapması ile bilinir
Alan Shepard hangisini yapması ile bilinir

Mehmet Saygın bey evli iki çocuklu reklam sektöründe çalışan yarışmacı Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasının 26 Mayıs 2018 yarışmacısı.12 Eylül 1980 doğumlu olan yarışmacı kolay olarak sorulan ilk 3 soruda başarılı cevaplar vererek 4. soruyu görmeye hak kazandı.Tek Çenekliler ve İki Çenekliler olarak hangileri sınıflandırılır? Sorusunda bitkiler cevabını veren ve seyirci yarımı alan yarışmacı soruya doğru yanıt vermeyi başardı.

Kim Milyoner Olmak İster Bilge Su Demirel 15.000 TL değerindeki 7. soruda Halikarnas Balıkçısının 1946 da yayınlanan ve ilk romanı olan denizci olma hayali kuran bir çocuğun hikayesinin anlatıldığı kitap hangisidir?
Bir Gün Tek Başına
Aganta Burina Burinata
Denizin ÇAğrısı
Mavi Sürgün
Kim Milyoner Olmak İster Bilge Su Demirel 28 yaşında ve avukatlık yapıyor.26 Mayıs 2018 tarihinde 5. yarışmacı olarak yarışmaya katılan Bilge Hanım kolay sorulan ilk 2 soruyu geçmeyi başararak 3. soruyu görmeyi başardı.Sıradaki 2000 TL soruda halk arasında kullanılan sözde dimyata hangisine giderken evdekinden olmamak sorusunda pirinç yanıtını veren yarışmacı apaçi komançi siyu kelimeleri hangi bölgelerde geçer sorusunda Kuzey Amerike Yerlileri yanıtını hem seyirci hemde yarı yarıya jokerlerini kullanarak bilmeyi başardı.Sesli soruda ise Bilge Su Demirel bu soruyu da bilerek 6. soruda gerçekte var olmayan şeyleri görmeyi işitmeyi anlatan kelimenin doğru yanıtı hangisidir sorusunu da doğru bilen yarışmacı
Kim Milyoner Olmak İster Bilge Su Demirel
Kim Milyoner Olmak İster Bilge Su Demirel
Kim Milyoner Olmak Hızır Hantal 26 Mayıs akşamı 4. yarışmacı olarak yarışmaya katıldı.1978 Rize doğumlu olan yarışmacı yarışmaya arkadaşı eski milli yüzücü Eylül ile birlikte katıldı.İlk Soruda Rahat hareket etmemiz cevabını veren Hızır bey ikinci soruda kesenin ağzını yanıtını vererek ilk aşamayı geçerek 1000 TL kazanmayı garantiledi.Allık yanıtı ile bir diğer soruya geçmeyi başardı.Sesli Soruda Anlamazdın yanıtını veren yarışmacı diğer soruda Eskişehir yanıtını tahmin etse de seyirci jokeri ve yüzde 50 yardımı  ile bu soruyu da başarı ile bilerek ikinci baraj sorusunu gördü. Hatty Potter filmlerinden hangisi diğerlerinden sonra girmiştir? Sorusunda telefon joker hakkını kullanan yarışmacı yanlış cevap vererek yarışmadan 1000 TL ödül ile ayrıldı.
Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Banu Hanım evli ve bir çocuk sahibi bayanlara ait bir spor salonunda yönetici olan Banu Hanım yarışmaya oğlu ile birlikte katıldı.ilk iki kolay soruyu kolayca geçen yarışmacı üçüncü soruyu da kayıpsız atlatarak 4. sesli soruda iyi ki doğdun müziği hangi enstrümanla çalınmaktadır. Sorusunda elektro gitar yanıtını veren yarışmacı bir diğer soruyu görmeye hak kazandı.
5.soruda tarımda bir yılda toplanan ürünlerin tamamını anlatan ifade hangisidir? Sorusunda seyirci joker hakkını kullanan yarışmacı Mahsul Hasıla Rekolte Anız şıklarında seyircilerin verdiği yanıtı vererek Mahsul dedi ve elendi.Doğru Yanıt Rekolte İdi.
Kim Milyoner Olmak İster Yarışması 26 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanan bölümde yarışmaya katılan ve öğrenci olan Mustafa Bey ilk dört soruda oldukça başarılı bir yarışma çıkararak joker kullanmadan ilerlemeyi başardı.
Çok Kolay bir sesli  soruda Ellerim yanıtını veremeyen yarışmacı seyirci yardımı ile bu soruyu yanıtlamayı başardı. Jason Voorhees, Michael Myers, Freddy Krueger hangi tür filmlerde görülen karakterlerdir? sorusunda telefon jokeri ve yarı yarıya jokerini kaybeden yarışmacı komedi yanıtı vererek soruyu kaybetti Sorunun Doğru Yanıtı İse Korku Olacaktı.
TAGS:

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir