Anasayfa / Diziler / Avlu Dizisi Sinan Kimdir? Avlu Sinan Kaç Yaşında Gerçek Adı

Avlu Dizisi Sinan Kimdir? Avlu Sinan Kaç Yaşında Gerçek Adı

Avlu Dizisi Sinan Kimdir? Avlu Sinan Kaç Yaşında Gerçek Adı Oynadığı Diziler
Avlu Dizisi Sinan Kimdir? Avlu Sinan Kaç Yaşında
 Gerçek Adı Oynadığı Diziler 
Avlu Dizisi Sinan Kimdir? Avlu Sinan Kaç Yaşında Gerçek Adı Oynadığı Diziler neler diye merak edenler için hemen açıklayalım dizide Sinan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Tuğrul Tülek’tir. Avlu dizisi Sinan dizide Azra’nın eğitmeni rolünü canlandıracak. Ekranların yeni dizisi Avlu kadrosuna yeni oyuncular katmaya devam ediyor. Son Olarak diziye katılan Tuğrul Tülek dizide Sinan karakteri ile ekranlara gelecek.
Başarılı dizi Avlu Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ederken diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.Diziye son olarak katılan ve dizide Sinan rolünü oynayacak olan Tuğrul Tülek hakkında merak edilen tüm konulara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz…
Avlu Sinan Kaç Yaşında Gerçek Adı
Avlu Sinan Kaç Yaşında Gerçek Adı 

Avlu dizisinde rol alan Tuğrul Tülek
, 1976 doğumludur. 26 Eylül  burçlu olan oyuncu İngilizce bölümünü başarılı üniversitelerden olan Boğaziçi Üniversitesinde okuyarak tamamlamıştır. Tek üniversite ile yetinmeyen oyuncu 2002 yılında Şirin ve güzel ilimiz Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldıktan sonra Yurt dışında oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Behsat Ç Dizisinden de hatırlanan oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir