Anasayfa / Diziler / Bedesten Dizisi oyuncuları Kimdir?

Bedesten Dizisi oyuncuları Kimdir?

Bedesten Dizisi oyuncuları Kimdir 

Atv ekranlarında yaz aylarında ekranlara gelmesi beklenen ve konusu itibari ile Makedonya civarlarında yaşandığı tahmin edilen bir hikayenin konu edildiği Bedesten Dizisi oyuncuları Kimdir? 
NTC Medya Şirketi tarafından Dev prodüksiyonlu bir  projenin atv ekranlarında yaz aylarında  gösterime girerek ekrana uyarlanması için dilden dile dolaşan hikayesi ve güçlü bir oyuncu kadrosu ile Bedesten Dizisinin izleyenler ile buluşması bekleniyor. 
*****


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Daha önce hatırladığımız kadarı ile başarılı işlere imza atan NTC Medya herkesin severek ve beğenerek izlediği yurt kızlarını konu alan Kırgın çiçekler dizisi, Küçük Emrah’ın rol aldığı ve halen yayında olan Aşk Ve Mavi Dizisi, Halen yayında olan Adı Zehra Dizisi gibi birbirinden başarılı projelere imza atan NTC medya Bedesten Dizisi ile de güzel işler çıkartacağı tahmin ediliyor. 
Bedesten dizisi oyuncuları hakkında net olarak henüz bir açıklama yapılmadığı için şimdilik beklemedeyiz.Bedesten dizisi oyuncuları kimdir? diye merak ediyorsanız veya dizi oyuncuları hakkında tahminleriniz veya duyumlarınız varsa yazının alt tarafından bulunan yorum alanına değerli yorumlarınızı yazabilirsiniz.
Bedesten Dizisinin Konusu hakkında yer alan haberleri sizler için derledik ve ulaştığımız sonuç dizinin Makedonya’da Üsküp’te yaşanan tarihsel bir aşk hikayesi olacağı yönünde olacağı ve geçmiş tarihi canlandıracağı konusunda teyide muhtaç bilgiler elde ettik şimdilik.Bedesten Dizisi Oyuncuları Açıklandığında sitemizde yer alacaktır.

Bedesten teriminin Türkçe Anlamı 

Bedesten dizisi ile birlikte Bedesten kelimesinin ne anlama geldiği ile ilgili olarak Sözlük Sitelerinde yaptığımız araştırmada Osmanlı döneminde kıymetli eşyaların ve kumaşların ayrıca mücevher gibi ekonomik değeri olan eşyaların alım satımının yapıldığı, eşit büyüklükte kubbelerle örtülü, bir çeşit kapalı çarşı anlamlarına geldiğini gördük.
Bedesten Dizisi oyuncuları Kimdir?
Bedesten Dizisi oyuncuları Kimdir?

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir