Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 21 Mayıs Özeti 96 Bölüm Analizi

Beni Bırakma Dizisi 21 Mayıs Özeti 96 Bölüm Analizi

Beni Bırakma Dizisi 21 Mayıs Özeti 96 Bölüm Analizi

Beni Bırakma Dizisi 21 Mayıs Özeti 96 Bölüm Analizi
Beni Bırakma Dizisi 21 Mayıs Özeti 96 Bölüm Analizi
Esin ve Bora’nın hain iş ortaklığını ortaya çıkaran Emre biraz daha rahatlar.Esin şikayetini gerei alma karşılığında Bora’dan kamera kayıtlarını ister ve alır böylece Zeynep ve annesi Hülya’nın gözüne girmek ister.Emre ise sonunda Esin’i yakalar Esin ise Emre’ye anlaşabileceklerini hapis yatmak istemediğini söyler fakat Emre Esin gibi bir insanla hiçte anlaşmak gibi bir niyeti yoktur ve onu polise teslim eder.Esin mahkemeye çıkar yanında Yeliz’de vardır hakim Yeliz ve Esin’i tutuklu yargılama kararı ile onları hapse yollar.
Esin’in hapse girmesi Emre’ye rahat bir nefes aldırsada şimdi işi Zeynep’in suçsuzluğunu ıspatlayıp onu hapisten çıkarmaktır.Emre bu güzel haberi Zeynep’e vermek için hapise gider.Zeynep bu güzel habere çok sevinir Emre ile görüşmesi biten Zeynep koğuşuna geri döndüğünde  şok olur Esin ile Yeliz’de onunkoğuşuna gelmiştir peki bundan sonra Beni Bırakma da neler  yaşanacaktır bu durum Zeynep’i nasıl etkileyecektir.
Diğer yanda Tarık ve Sıla çok zor geçen bir gecenin ardından balayı hazırlığı yapmaktadır çift çok mutludur artık hayalini kurdukları o güzel günlere kavuşmuşlardır sıla artık gerçekten Tarık’ın karısı olacaktır.Sıla’ya tek taraflı ilgi duyan Mehmet Tarık ile Sıla’nın evlendiğini duyar bu durumu değiştiremeyeceğinin farkındadır fakat yinede duygularını Sıla’ya açıklar. Asıl önemli atak Meltem’den gelir Tarık ve Sıla’nın gidecekleri otelin adresini önceden ögrenir ve yine hain planlar yapar niyeti o otele onlardan önce gidip bu tatili onlara zehir etmektir Tarık ve sıla odalarına girdiklerinde onları bir sürpriz bekler.
Beni Bırakma Dizisi 14 Mayıs ta Neler Olmuştu
Beni Bırakma Dizisi 21 Mayıs Özeti 96 Bölüm Analizi
Beni Bırakma Dizisi 21 Mayıs Özeti 96 Bölüm Analizi
Polisler Esin’i tutuklamak için gelirler fakat Esin ortada yoktur.Esin tamda tutuklanacakken  birden kaybolması durumu değiştirir.Zeynep’i hapisten çıkartmak isteyen Bora önce Esin’i polislerden kaçırır daha sonrada Emre’nin elindeki delilleri kaybetmek için Emreden alacak fakat Zeynep’i çıkarttıktan sonra tekrar kullanıp Esin’e hapse göndermek için gizleyecektir.Bora Emreden delilleri almak ister fakat bu onun tahmin ettiğinden dahada zor olacaktır.Esin’i hapse göndermek isteyen Emre Bora’nın Esin’i kaçırdığını öğrenir ve Bora’yı aramaya başlar ondan hesap sormak istemektedir.
Yemekte tüm aileyi biraraya toplayan Tarık Meltem’in planını açıklar.Bu olay herkeste şok etkisi yaratır.Meltem’in tüm oyunları ortaya çıkmıştır fakat Cengiz bu olanlara inanmak istemez çünki şirketin geleceği Tarık ve Meltem’in birlikteliği üzerine kurulmuştur.Meltem tam anlamıyla köşeye sıkışmıştır çareyi Suat ve Cengiz’e dayanmakta bulur.
Meltem ve Suat’ın bitmek bilmeyen oyunları karşısında Tarık ve Cengiz karşı karşıya gelir.Oğul ve babanın arasına bu oyunlar kara kedi gibi girer.Cengiz ise yine Sıla’yı suçlar.Bütün bu olanların Sıla’nın suçu olduğunu düşünen cengiz Sıla’ya öfke kusar .Tarık ise bu olaylar karşısında Sıla’nın yanında yer alacaktır.
Beni Bırakma 11 Mayıs 90. Bölümde neler yaşandı
Esin hastanede tüm yaptıklarını itiraf eder.Polislerin çektiği kamera kaydıyla  Esin artık yolun  sonuna geldiğinin farkına varmıştır.Artık kaçacak yeri kalmayan Esin iyileştiği anda önce mahkemeye oradan da hapse girmekten kurtulamayacaktır. Yinede hala kurtulmak peşinde olan Esin Bora’dan destek ister.
Esin’in her şeyi itiraf ettiğini Emre Zeynep’e söyler Zeynep çok mutlu olur.Bora ise Zeynep’i kurtarmak için artık her şeyi göze almıştır Esin’in canını bile almaya kararlıdır.Esin ise Bora’ya Zeynep’i dışarı çıkarma karşılığında Emre’yi durdurmasını ister.
Sıla ise artık daha rahattır Tarık artık gerçekleri öğrenmiştir.Sıla ile Tarık artık aralarında buna benzer güven problemlerinin olmamasını isterler çünkü karşılarındaki düşmanları çok tehlikelidir
BENİ BIRAKMA DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR
Heyecan dolu bölümleriyle her gün ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.Beni Bırakma 14 Mayıs 91 Bölüm Özeti yayınlanmadı fakat izleyiciler için biz tahminlerde bulunalım.Zeynep hala hapishanede aklanacağı vakti bekler bu arada başı ise belalardan hiç kurtulmaz küçüklüğünden beri her türlü belaya göğüs germek mecburiyetinde kalır.Zeynep içerideyken Emre ve Bora ise Zeynep için onun aklanması için ellerinden geleni yapmaktadır Emre ve Bora arasında da Zeynep’i elde etme mücadelesi olduğu için Bora Zeynep’i kurtaranın kendisi olmasını çok ister. Emre’nin elin-dede  Esinden aldığı önemli deliller vardır.Bora ise Esin’i hapse göndermek için Emre’nin elinden o delilleri almak ister ve hemen harekete geçer.Emre için Zeynep’i kurtarmanın daha kolay yolu vardır.Yeliz konusunda Esin’le pazarlık yapsa Esin şikayetinden vazgeçecektir ,fakat Emre’nin planı ise Zeynep’i dışarı çıkartırken aynı zamanda Esin’i ise hapse göndermektir bu yüzden daha temkinli ve planlı hareket eder.Hülya ise kızı Zeynep’in onun yüzünden hapiste olduğunu hatırladıkça çok üzülmektedir fakat elin dende bir şey gelmez.Diğer yanda ise Tarık Artık Meltem’in oynadığı oyunu bilmektedir ve bunları yemekte Suat’a yaptıkları, Meltem’in yaptıklarını itiraf eder fakat duyduklarına inanmak istemeyen Cengiz bu itirafı kabul etmez çünkü her nedense Meltem’e güveni sonsuzdur bu olayda Meltem’i mağdur olarak görür.Meltem ise bu durumdan memnun işleri lehine çevirebilmek için yeni planlar içine girer hatta Suat ve Meltem’in oyunları baba ve oğulun arasını iyice açmaktadır.Tarık  ise artık Sıla’ya sonsuz inanır ve güvenir her ne olursa olsun artık onun yanındadır.Beni Bırakma hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

                            Beni Bırakma 15 Mayıs Özeti  

Esin’i hapse atmak için polisler Esin’in yaralarının iyileşmesinin beklerler. Esin hapishaneye girmeden Bora ise plan kurar ve Esin’i kaçırmak ister. Bora’nın planı işler ve Esin’i hastaneden kaçırır. Esin hastaneden Bora sayesinde kurtulur fakat onun aklı Bora’dan kamera kayıtlarını alıp ortalıktan kaybolmaktır. Bu arada Esin Bora’nın evinde gizlenmektedir. Emre ise Esin ile Bora’nın i çevirdiğini düşünmektedir ve Esin’i bulabilmek için Bora’nın evine gider.Düşüncelerinde haklı çıkan Emre Esin2i Bora’nın evinde bulur Emre’yi karşısında gören Esin’in eli ayağı birbirine dolanır.Emre’ye sen eğer benim peşimi bırakırsan Zeynep’in çıkması benim şikayetimi geri almama bağlı der ve Emre’den peşini bırakmasını ister.Ama artık Emre Esin’in oyununa kanmamış ve polisleri çoktan çağırmıştır polisler Esin’i alırlar.Emre ise hapishaneye Zeynep’i ziyerete gider ve bu güzel haberi Zeynep’e verir bu durum Zeynep’i çok mutlu eder.
Diğer yanda ise Tarık ve Sıla Tarık’ın ailesinin karşısına çıkarlar.Tarık sevdiği kadınla yani Sıla’yla nişanlanacağını söyler fakat Cengiz bu habere çok sinirlenir bu nişana asla musade etmeyeceğini bir kez daha söyler.Bütün olumsuzluklaea rağmen Tarık ve Sıla birlikte mutlu bir yuva güzel bir hayat paylaşmak isterler bundada gayet kararlıdırlar.
Meltem ise olanlar karşısında hayli öfkelidir ben var olduğum sürece Tarık ve Sıla asla mutlu olamayacak der ve yamin eder.
Mutlulukları kısa sürecek olan Tarık ve Sıla yine Meltam’in sinsi planlarıyla baş etmek zorunda kalacaklar ve işleri yine zorlaşacaktır  Meltem’in pes etmeye hiç niyeti yoktur.
Beni Bırakma hafta içi her gün ATV ekranlarında siz izleyicilerle buluşuyor. 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir