Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs

Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs

Emre’nin çabaları sonuç vermiş ve Zeynep’i hapisten çıkarmıştır onun çıkacağını bilen Bora’da oradadır Zeynep çıktığı için çok mutludur fakat çıkışta her ne kadar Emre’nin yanına gitmek istese de mecburen Bora’nın arabasına binmek zorundadır.Emre ise bu olanlara anlam veremez çünkü Cengiz’in hapishanede Zeynep ile konuştuğundan habersizdir.

Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs
Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs

Zeynep’i Bora’nın yanından almak istese de hem Hülya hemde Bora buna engel olur ve başarırlar olanlar Emre’nin oldukça moralini bozmuştur Emre konağa yalnız gider Zeynep için hazırlıklarda yapılmıştır Emre’yi yalnız gören konak sakinleri şaşkındır hazırlıklarda boşa gitmiştir.

Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs

Bu işe en çok Cengiz sevinir zaten Zeynep için yapılan hazırlıklara da karşı çıkmıştı.Esin’in kendisine ihanet etmeyeceğini bilen Emre Esin’in tek yapması gerekenin suç ortağı Yeliz’e olanlardan bahsetmemesi gerekmektedir çünkü o zaman işler karışacaktır.

 Esin ise bir taraftan Zeynep’in hapishaneden çıkmasıyla kendi çıkacağı günü beklemektedir, fakat Zeynep’in dışarı çıkmasıyla Esmer rahatlar ve Esin’den intikam alma planları yapar. Esin ise bunlardan habersiz çıkacağı günün planlarını yapmaktadır.
Tarık ile Sıla’nın evli olduğunu hatta aylar önce bunun yapıldığını öğrenince sinir krizleri geçirir. Sevdiği adamın ellerinden kayıp gitmesine tahammül edemez.
Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs
Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs

Sıla ise Tarık’ın onla evli olmasına rağmen Tarık’ın neden Meltem’le birlikte olduğuna anlam veremez ve Ankara’ya dönmek ister fakat Tarık’ın onu göndermeye hiç niyeti yoktur.Tarık ise Sıla’nın bunları bildiğini bilmemektedir Tarık ile yüzleşen Sıla her şeyi ortaya döker ve ondan Meltem ile birlikte olmasının nedenini bu olanların açıklamasını ister aksi takdirde kalamayacağını Ankara’ya geri döneceğini söyler.Tarık ise bunlar Sıla’nın bunları bilmesine şaşırır ve ne diyeceğini şaşırır fakat bunların Meltem’in bir oyunu olduğunu anlamıştır.

Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs
Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs

Tarık artık Meltem’in ona oyun oynadığından birlikte olma yalanından artık çok emindir ve intikamı çok acı olacaktır Meltem bundan sonra neler yapacaktır  bu durumdan da yalanlarıyla kendini kurtarabilecek midir ? bunlar ve merak ettikleriniz 22 Mayıs 97. bölümde sizlerle olacak. Beni Bırakma hafta içi her gün ATV ekranlarında .

Beni Bırakma heyecan dolu bölümleriyle her gün ekranlara gelmeye devam ediyor.

Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 

Hapishane çıkışında Bora’nın arabasına binen Zeynep’in bu davranışlarına anlam veremeyen Emre Zeynep’in neden ona soğuk davrandığını merak eder.Aslında Emre ile her karşılaştığında ona aşkını haykırmak isteyen Zeynep tüm hislerini içine gömmek zorundadır Emre bu olanlar karşısında şaşkındır oysa Zeynep’i çok sevmektedir onun bu davranışları ikilinin ilişkilerini nasıl etkileyecektir?

Emre bir şeylerin ters gittiğini Zeynep’in bu davranışlarının arkasında bir sebep olması gerektiğini düşünür.Zeynep’in bu davranışlara zorunda olduğunu hisseder.

Cengiz ise Zeynep’i tamamen Emre’nin hayatından çıkardığını düşünür niyeti onu hastaneden de göndermektir fakat buna da Bora müsaade etmez Cengiz’in karşısına çıkan Bora onun bu hastaneden asla gitmeyeceğini çok ciddi bir dille söyler.Aralarında tartışma çıkar Cengiz ise Bora’nın neden Zeynep’i bu kadar savunmasına anlam veremez.

Meltem ise artık olduğundan dahada tehlikelidir çünkü Sıla’nın okuyabilmesi için Tarık’la evli olduğunu da öğrenen Meltem sinirini nereden alacağını düşünür ve Sıla’yı köydeki ailesiyle vurmayı planlar Meltem Sıla’nın canını bu sefer köydeki ailesiyle yakacaktır bu durum Sıla ve Tarık’ın canını çok sıkacaktır.

 Sıla ile Tarık Meltem ile uğraşırken Bora ise Zeynep’in Emre’den uzak durmasını fırsat bilerek onu kendine çekmek için elinden geleni yapmaya hazırdır.Zeynep’i kaybetmesi halinde çok yıkılacağının farkındadır.
Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs
Beni Bırakma Dizisi Son Bölüm Özeti 24 Mayıs

Hülya ,Vedat cephesinde ise aşk rüzgarları eser eski aşkına yeniden kavuşmak isteyen Vedat Hülya’ya aşkını itiraf etmek için harekete geçer.

Esin ise Emre’nin hamlesi ile dışarı çıkacaktır Hülya ise Esin’in sinirinden payını alacak gibi ona kocasını elinden almanın bedelini ödetmek isteyen Esin Hülya ile ilgili yeni planlar yapmaktadır.
Bakalım Esin Hülya’ya neler yapacak? Bora Zeynep’i kendi tarafına çekmeyi başarabilecek mi?

Meltem Tarık ile Sıla’yı ayırabilecek mi ?

Bütün bunların cavapları yarın ATV ekranlarında Beni Bırakma’da Beni Bırakma hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir