Anasayfa / Diziler / Çukur Dizisi Ezgi Kimdir? Leyla Selen Uçer Kimdir?

Çukur Dizisi Ezgi Kimdir? Leyla Selen Uçer Kimdir?

Çukur Dizisi Ezgi Kimdir? Selen Uçer Kimdir?

Çukur dizisi yavaş yavaş sezon finaline doğru yaklaşırken Çukur Dizisine yeni oyuncularda birer ikişer dahil oluyorlar.Bu oyunculardan biriside dizide Ezgi karakterini canlandıracak olan oyuncu Selen Uçar’dır.Peki Çukur Dizisi Ezgi Kimdir? Leyla Selen Uçer Kimdir? 
Çukur Dizisi Ezgi Kimdir? Leyla Selen Uçer Kimdir?
Çukur Dizisi Ezgi Kimdir? Leyla Selen Uçer Kimdir?

Sevilerek izlenen Çukur dizisinin 29. bölümünde diziye dahil olması beklenen ve dizide Ezgi karakterleri ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan Leyla Selen Uçer muhtemelen diziye konuk oyuncu olarak katılacak.

Çukur Dizi Müzikleri

Çukur Dizisi Ezgi Kimdir?

Çukur Dizisi Ezgi rolü ekranlara gelecek olan oyuncunun gerçek adı Leyla Seler Üçer 1983 yılının İlkbahar aylarından Mayıs ayının ilk haftası 5 Mayıs günü güzel şehrimiz İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. İstanbul’da güzide liselerden olan Avusturya Lisesi’ni başarı ile tamamladıktan sonra adı kadar güzel  Boğaziçi üniversitesinde kimya bölümünden mezun olarak okulu bitirmiştir.
Selen Uçar ilerleyen dönemlerde ise Chicago’da eğitimine devam ederek yüksek lisans yapmıştır.İlerleyen zamanda ülkemize dönerek  İstanbul ilinde dizi ve film oyunculuğuna başlayan oyuncu Anlat İstanbul’ isimli filmde rol aldı.
Çukur Dizisi Ezgi Kimdir? Leyla Selen Uçer Kimdir?
Çukur Dizisi Ezgi Kimdir? Leyla Selen Uçer Kimdir?
Çukur Ezgi 2008 yılına geldiğimizde O. Çocukları isimli filmde kendisine rol bulan oyuncu bir sene sonra herkesin hatırladığı Bin bir Gece isimli dizisinde ve yine herkesin hatırlayacağı Hanımın Çiftliği dizisinde Asuman rolü ile izleyenlerin karşısına çıkmıştır. Çukur dizisi Ezgi Kimdir? nerelidir ne iş yapar ve oyuncu hakkındaki bilgileri sizlere dilimiz döndüğünce vermeye çalıştık. Sizlerde oyuncu hakkında yorum alanına yazmak istediklerinizi yazarak duygularınızı paylaşabilirsiniz.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Merak Ediyorsanız Tıklayınız

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir