Anasayfa / Diziler / Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

 Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak
Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak
Çukur dizisi Pazartesi akşamları Söz dizisi ile birlikte Reyting yarışında mücadele verirken sezon finalini ne zaman yapacağı da dizinin yeni bölüm fragmanında netlik kazandı.Çukur Dizisi 11 Haziran da yayınlanacak 33. bölüm ile sezon finali yapacak. Dizilerin yaz aylarının yaklaşması ile birer birer sezon finaline gittikleri bilinmektedir.
Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak
Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak
Çukur dizisi 33 bölümlük koca bir sezonu geride bırakırken dizi reyting anlamında umduğu başarıyı elde ederek zirve yarışında oldukça iyi bir başarı yakaladı. İçerde dizisinin bazı oyuncularının Çukur Dizisinde de oynamaları dizinin konusu ve oyuncuların gösterdiği başarılar dizinin reytinglerinde önem arz eden konular oldu. Çukur dizisinde merak edilen bir çok konu bulunmaktadır.Bunları kısaca sıralamak gerekirse eğer ilk sırada Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu gelir.Saadet ve Vartolu aşkında yeni gelişmeler neler olacak, Emrah Amir ve Eniştesi Yamaç arasında gerilim devam edecek mi?, İdris oğlu Salih’i kabullenip ona şefkat gösterecek mi? soruları izleyenlerin merak ettiği konuların başında gelmektedir.
Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak
Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak
Pazartesi akşamları Show tv ekranlarında izleyenler için yayımlanan yeni, sezonun ne zaman başlayacağı konusunda şimdilik bir resmi açıklama gelmez iken Sezon Finali tarihi  ise Çukur Dizisinin 33. Bölümde olacak. Tahminlerimize göre Çukur dizisinin oyuncularının ve ekibinin tatil ve dinlenme amacı ile 2 aylık bir izin süresi geçirecekleri ve akabinde yeni sezon hazırlıkları için tekrar toplanacakları yönündedir.

Çukur dizisi 2. yeni sezon Ne Zaman başlayacak?

11 Haziranda sezon finali ile bir süre ara verecek olan Çukur dizisinde oyuncular ve dizi ekibinin bir süre dinlenmesinin ardından Eylül sonlarına doğru 2. sezon için start verecekleri tahmin ediyoruz. 

Çukur Dizisi 2.Sezon Diziye Hangi Oyuncular Katılacak

Çukur dizisi 2.Sezon bu yılın Eylül sonları gibi Pazertesi akşamlarına renk katmaya devam ederken dizide yeni sezonda katılacak oyuncular olacaktır.Silahların ve gerilimli sahnelerin bol olduğu dizilerde diziden ayrılan oyuncular ve diziye yeni katılan oyuncular haliyle fazla oluyor.Çukur Dizisi 2.Sezon Diziye yeni yüzler ve yeni oyuncuların katılacağı da şüphesiz bir gerçek.Reytinglerde 1. sezon elde ettiği başarıyı devam ettirirse Çukur dizisi 3.Sezon da devam eder diye tahmin ediyoruz.Çukur Dizisine yeni katılacak oyuncular netleştiğinde veya duyum aldığımızda sitemizden bu haberleri sizlerin beğenisine sunacağız.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir