Anasayfa / Diziler / Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları Kimdir

Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları Kimdir

Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları Kimdir

Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları Kimdir
Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları Kimdir
Final yapan ve izlendiği dönemde büyük bir beğeni ile izleyenlerden tam not alan Da Vinci’s Demons dizisi IMBD 8.1 puan ile izlemeye değer diziler arasında yer alıyor.Dizi final yapmış olmasına rağmen hala bir hayran kitlesi olduğunu düşünüyoruz. 2013 yılında başlayan dizisi 3 sezon olarak gösterimde kaldıktan sonra 2015 yılında final yaparak ekranlara veda etmişti. Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları Kimdir merak edenler yazımızın devamını okuyabilirler. 

Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları 

Da Vinci’s Demons Dizisinde kim hangi karakteri ve rolü oynamış diye soranlara hemen açıklayalım ana karakterlerden olan Leonardo Da Vinci rolünü canlandıran ve dizinin başrol oyuncusu Tom Riley olarak karşımıza çıkmaktadır. Zoroaster rolü ile izleyenlerin gönlünde taht kuran oyuncu ise Gregg Chillin, Nico’yu oynayan Eros Vlahos, Lucrezia Donati karakterini oynayan oyuncu Laura Haddock olarak kayıtlara geçmiştir.
Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları Kimdir
Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları Kimdir
Da Vinci’s Demons Dizisi Diğer Oyuncular 
Ritson – Girolamo Riario
Elliot Cowan -Lorenzo Medici 
Hera Hilmar  -Vanessa karakterleri ile dizide kendilerine yer bulan oyunculardır. Diğer Oyuncuları şuradan görebilirsiniz )

Da Vinci’s Demons Dizisi Konusu

Tarihi diziler arasında gösterilen ve izlendiği dönemde oldukça başarılı işler çıkartan Da Vinci’s Demons dizisinde konu olarak ise  İnaçların ve düşüncelerin kontrol edilmeye çalışıldığı ve bunun büyük ölçüde başarıldığı dizide başrol oyuncusu karakteri  Da Vinci bu kontrol edilme mekanizmasına karşı çıkarak bunun için var gücü ile savaşır. Leonardo Da Vinci bilgi ve becerisi ile birlikte yapmak istediği icatlar yüzünden işkenceler görmektedir. Bir nevi kendisini  yalanlar ve dolanlar ve din ile akıl, geçmiş ve gelecek arasında yaşadığı bir bunalım ve  çatışmanın içinde bulur.Onun bu becerilerini ve bilime olan inancına gün gelecek insanlar ihtiyaç duyacaktır.Da Vinci’s Demons Dizisi Oyuncuları Kimdir ve dizinin konusu hakkında eksik kalan veya katkı sağlayacak bilgileri ve filmin izlenmesi konusunda görüşlerinizi yorum alanından yazarak dizi tutkunlarına fayda sağlayabilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir