Anasayfa / Diziler / Darısı Başımıza Dizisi Rüya Kimdir Gerçek Adı Boyu Kilosu

Darısı Başımıza Dizisi Rüya Kimdir Gerçek Adı Boyu Kilosu

Darısı Başımıza Dizisi Rüya Kimdir Gerçek Adı Boyu Kilosu
Darısı Başımıza Dizisi Rüya Kimdir Gerçek Adı Boyu Kilosu
Show tv dizlerinden olan Darısı Başımıza Dizisi Rüya Kimdir Gerçek Adı Boyu Kilosu ve sosyal medya hesaplarını merak edenler için hemen açıklamada bulunalım Darısı Başımıza Dizisi Rüya karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı  Açelya Topaloğlu’dur. Final yapan diziler arasında bulunan Meryem dizisinde oynayan Açelya Darısı Başımıza dizisinde Rüya karakterini canlandıracak.
Darısı Başımıza Dizisi Rüya  Zerrin rolünü oynayan oyuncunun büyük kızı rolü ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Açelya Toplaoğlu 19 Kasım 1986 doğumlu olup tam bir dans tutkunudur.Bu tutkusunu Tan Sağtürk dans okunda aldığı eğitimler ile süsleyen oyuncu bir zamanların efsane dans grubu Anadolu Ateşi’inde yer almıştır.Daha sonra tiyatro eğitimleri alarak tiyatrolarda boy göstermeye başlamıştır.

Darısı Başımıza Serkan Kimdir

Darısı Başımıza Dizisi Senaryosunu kaleme alan Deniz Dargı ve filmin yapımcılığı ise Gold Film üstlenmiş olup dizinin yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat yapmaktadır.Dizinin çekimlerinin Ege nin şirin ve büyük ili İzmir de yapıldığı ve dizinin başrollerinde ise Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut bulunmaktadır. 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir