Anasayfa / Diziler / Darısı Başımıza Dizisi Serkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Darısı Başımıza Dizisi Serkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Darısı Başımıza Dizisi Serkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli
Darısı Başımıza Dizisi Serkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli
Darısı Başımıza Dizisi Serkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli diye merak edenler için hemen açıklayalım Dizide Serkan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burak Candır. Burak Can 1996 doğumlu ve 1,76 cm boyunda ve İstanbul Doğumludur.
Darısı Başımıza Dizisi Serkan karakterini canlandıran oyuncu dizide evin küçük oğlunu oynayacak.Burak Can Darısı Başımıza Dizisinde  Serkan karakterine hayat verirken başarılı oyuncu bir çok reklam filminde rol almıştır.1996 yılında Marmara’nın incisi İstanbul’da doğan oyuncu  1.76 boyunda 65 kilo olan oyuncu Barış Manço Kültür Merkezinde eğitim almıştır. Darısı Başımıza dizisi Serkan bu projesinden önce Al Yazmalım. Yılanların Öcü, İçimdeki Fırtına Gönül Ferman Dinlemiyor gibi dizlerde rol alan oyuncu şimdilerde ise Darısı Başımıza dizisinde Serkan karakteri ile ekranlarda olacak.
Darısı Başımıza Dizisi Senaryosunu kaleme alan Deniz Dargı ve filmin yapımcılığı ise Gold Film üstlenmiş olup dizinin yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat yapmaktadır.Dizinin çekimlerinin Ege nin şirin ve büyük ili İzmir de yapıldığı ve dizinin başrollerinde ise Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut bulunmaktadır. 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir