Anasayfa / Diziler / Diriliş Ertuğrul Dizisi Ogeday Kaan Çakır Kimdir

Diriliş Ertuğrul Dizisi Ogeday Kaan Çakır Kimdir

Diriliş Ertuğrul Dizisi Ogeday Kimdir Kaan Çakır Ogeday Rolü İle Diriliş Dizisinde
Diriliş Ertuğrul Dizisi Ogeday Kimdir Kaan Çakır Ogeday
 Rolü İle Diriliş Dizisinde 

Diriliş Ertuğrul dizisinde  23 Mayıs 2018 akşamı yayınlanan 119. bölümde Kaan Çakır Ögeday Han Rolü ile Diriliş Ertuğrul Dizisinde ekranlara gelecek.Diriliş Dizisinde Ögeday Han rolünü canlandıran Kaan Çakır Kimdir? Kaç yaşındadır, nerelidir? instegram adresi nedir tüm detaylar haberimizin devamında.

13 yıl boyunca hükümdarlık yaptığı bilinen Ögeday Cengiz Han’ın 3. oğludur.Ögeday Han hükümdarlık yaptığı dönemlerde Doğu Avrupa Ülkelerine düzenlediği seferler ile adından sıkça söz ettirmiş bir komutandır. Ögeday HAn’ın Göbi Çölü civarında doğduğu bilinmekte ancak doğum tarihi net olarak bilinmemektedir.Türkçede Oktay olarak bilinen Ögeday Han  Merkitler’in kendi egemenliğine girmesinden sonra  Merkit’in kızı Töregene ile evlenmiştir. 

Diriliş Ertuğrul Dizisi Ogeday Kimdir Kaan Çakır Ogeday Rolü İle Diriliş Dizisinde
Diriliş Ertuğrul Dizisi Ogeday Kimdir Kaan Çakır Ogeday Rolü İle Diriliş Dizisinde 

Diriliş Ertuğrul Dizisi Ögeday Han kimdir 

Diriliş Ertuğrul Dizisi Ogeday Kaan Çakır  Kimdir? Kaan Çakır Ogeday Rolü İle Diriliş Dizisinde  Ögeday Han rolü ile 23 Mayıs 2018 tarihinde izleyenlerin karşısına çıkacak olan oyuncu Kaan Çakır diriliş dizisinin 119. bölümünde ekranlara gelecek olan yeni bölümde Ögeday Han olarak izleyenlerin karşısına çıkacak.Dizide Ertuğrul beyin Sultanın gönderdiği heybesi ile ilgili olarak Hanlar Hanı Ögeday Hana Sultanın bu heybeyi mi gönderdi diyerek Sultanın gönderdiği hediyeyi küçümsedi.

Diriliş Ertuğrul Dizisi Ogeday Kimdir
Diriliş Ertuğrul Dizisi Ogeday 

Diriliş Dizisi Ogeday Kaan Çakır 1977 yılında Şubat ayının ilk günü dünyaya gelmiştir.İstanbul ilinin güzel ilçelerinden olan Bakırköy ilçesinde dünyaya gelen Kaan Çakır Kova burcudur. Ali adında bir erkek çocuğu olan oyuncunun yaklaşık on yıldır Başak Hanım ile evlidir.İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu birçok dizi ve filmde rol almıştır.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir