Anasayfa / Diziler / Erkenci Kuş Dizisi Emre Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Erkenci Kuş Dizisi Emre Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler


Erkenci Kuş Dizisi Emre Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler
Erkenci Kuş Dizisi Emre Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler 
Erkenci Kuş Dizisi Emre Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler nelerdir diye merak edenler için hemen açıklayalım Emre Karakteri ile Erkenci Kuş Dizisinde rol alan oyuncunun gerçek adı Biran Tunca’dır.

Erkenci Kuş Dizisi Emre Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Star Tv ekranlarında yayınlanması planlanan Erkenci Kuş dizisinde dizi hazırlıkları tüm hızı ile devam ederken dizide rol alacak oyuncular ve bu oyuncuların dizide hangi karakterlere can vereceği de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği Erkenci Kuş dizisi Emre Kimdir sorusunun yanıtını sizlere yazımızın başında vermiştik.Dizide Emre Karakterini canlandıran oyuncu Biran Tunca Terazi burcundan olup  5 Ekim 1990 yılında dünyaya gelmiştir.
Yakışıklı oyuncu yeşil gözleri ve  1,87 cm uzunluğundaki boyu ile dikkatleri üzerine çekerken  Müjdat Gezen Sanat Merkezinde bulunan Tiyatro okulu ve  bölümü mezunudur. Bison karakteri ile TRT ekranlarının fenomen dizisi Diriliş dizisinde ekranlara gelen oyuncu, Babam ve Ailesi dizisi ile oyunculuğa devam etmiştir. Aşk Laftan Anlamaz dizisi Emre  ile dizi oyunculuğu deneyimine devam eden oyuncu yaz aylarında ekranlara gelmesi beklenen Erkenci Kuş Dizisinde Emre ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir