Anasayfa / Diziler / Geleceğin Starı Beste Bereket Kimdir?

Geleceğin Starı Beste Bereket Kimdir?

Geleceğin Starı Beste Bereket Kimdir?

Geleceğin Starı Beste Bereket Kimdir?
Geleceğin Starı Beste Bereket Kimdir?
Geleceğin Starı yarışma programı Beste Bereket Kimdir?Ekranların yeni yarışma programı yakın zamanda ekranlara gelmeye hazırlanırken yarışma programında yarışmacılara yapması gerekenleri söyleyen ve yarışmacıları yönlendiren  Geleceğin Starı Beste Bereket Kimdir? Bir süredir ekranlara göremediğimiz Beste Bereket Star TV ekranlarında gösterilmesi beklenen Geleceğin Starı isimli yarışma programında tekrardan ekranlarda boy gösterecek.
Geleceğin Starı isimli yarışma programının sunuculuğunu Müjde Uzman yaparken jüri koltuğunda ise başarılı ve güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, Komedi dünyasının ustalarından  Hamdi Alkan ve Fırat Parlak oturacak.Geleceğin Starı yarışmasında yarışmacılara yardım edecek olanlar arasında ise Beste Bereket, Gülhan Tekin, Bülent Emrah parlak ve Ferit Aktuğ geliyor.İzleyenlerin de en çok merak ettiği isimlerden olan Beste Bereket kimdir

Geleceğin Starı Beste Bereket Kimdir?

Beste Bereket Geleceğin Starı yarışmasında yardımcı olarak ekranlarda boy gösterirken kariyerine tiyatro ile başlamıştır.Beste Bereket 2 Temmuz 1982 yılında güzel ilimiz Marmara’nın incisi  İstanbul şehrinde sızak bir günde  dünyaya gelmiştir.İki kardeş olan Bereket’in annesinin güzellik uzmanı olduğu ve yüksek öğreniminden önce İstanbul’da okuduğu ilerleyen dönemde   Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanmıştır. Oyunculuğa ilk adımı Müjdat Gezen Sanat Okulunda atmıştır.
Birçok dizi ve film projesinde rol alan Bereket Antalya Altın Portakal Film Festivalinde En iyi Kadın oyuncu ödülünü 2005 yılında almıştı. Daha sonra ise Bereket Sadri Alışık ödüllerinde En iyi Kadın Oyuncu  ödülüne almaya hak kazanmıştı.Geleceğin Starı Beste’nin oynadığı ve rol aldığı yapıtlar arasında Kayıp, Beş Şehir filmleri ve Leyla İle Mecnun ve Parmaklıklar Ardında gibi projeler yer alıyor.
Star Tv ekranlarında yayınlanması beklenen Geleceğin Starı yarışmasında ekranlarda göreceğiniz Beste Bereket yaklaşık olarak 13 hafta boyunca devam etmesi beklenen yarışmada her hafta ekranlarda olacak.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir