Anasayfa / Diziler / Hangi Ünlü Müzik Grubunun Üyelerinin Nota Bilgisi Yoktur

Hangi Ünlü Müzik Grubunun Üyelerinin Nota Bilgisi Yoktur

Hangi Ünlü Müzik Grubunun Üyelerinin Nota Bilgisi Yoktur? 

Eagles, 
The Doors, 
Queen, 
The Beatles Doğru Yanıt

Begüm Şentürk Diş Hekimliğinde okuyor ailesi Bursa’da olan yarışmacı  Begüm Hanım Ankara Hukuk Fakültesinde okuyan arkadaşı ile birlikte yarışmaya katılıyor. İlk 6 soruda başarılı bir yarışma çıkaran Begüm Hanım hiç joker kullanmadan gayet iyi bir yarışma çıkarttı.İkinci Baraj sorusunda ise Aynı Adlı Filmin Romanı hangisidir sorusunda Muhteşem Gasty yanıtını veren yarışmacı barajı jokersiz geçmeyi başardı.

Batuhan bey ilk iki soruyu doğru cevaplayarak 3. soruya geçti üçüncü soruda trakyalıyım diyen birinin nereli olduğu sorusuna Marmara yanıtını veren yarışmacı 4. soruda Kubbe yanıtını veren yarışmacı 5. soruya kadar joker kullanmadan gelmeyi başardı.Sesli soruda kendisine sorulan yabancı bir müzik sorusunda Beethoven in 5. senfonisi hangi tarzda yorumlanmıştır sorusunda acappella yanıtını veren yarışmacı 6. Soruya Geçmeyi başardı.

6.Soruda Aşk Kalbimi yakan bir volkan gibidir en sevdiğim tatlı kazan dibidir sözlerinin geçtiği bir şiir dinliyorsanız hangi filmi izliyorsunuzdur sorusuna yarışmacı seyirci jokerini kullandı.Seyirciler birbirine yakın cevaplar verdiler.Seyircilerin büyük bir çoğunluğu Süt kardeşler derken yarışmacıda onlara güvendi ancak doğru yanıt Tosun Paşaydı yarışmacı elendi.

Birde Buna Bak

Bir Litre Gözyaşı Dizisi cihan kimdir

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Oyuncusu Cihan Kimdir ?

Bir Litre Gözyaşı Oyuncusu Cihan Kimdir Milay Daner Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler nedir. Kanal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir