Anasayfa / Diziler / Kalk Gidelim Dizisi Dişçi Hale Kimdir?

Kalk Gidelim Dizisi Dişçi Hale Kimdir?

Kalk Gidelim Dizisi  Dişçi Hale Kimdir? 

Kalk Gidelim Dizisi  Dişçi Hale Kimdir?
Kalk Gidelim Dizisi  Dişçi Hale Kimdir? 
Ekranların yeni dizisi Kalk Gidelim dizisi diziye yeni katılan oyuncular ile birlikte kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Diziye yeni katılan oyuncular dan biriside Kalk Gidelim dizisi dişçi Hale karakteri ile dizide kendisine yer bulan oyuncunun gerçek ismi Nigar Yıldız hakkında merak edilenleri yayınımızın devamında bulabilirsiniz.
Nigar YILDIZ Kalk Gidelim Dizisinde Dişçi Hale rolü ile izleyenlerin karşısına çıkarken dizide Seyfettin sey Halil beye  yeni bir  süt şirketi kurmak için bu hususta ne gerekiyorsa ve bu hususta gereken hazırlıkları yapmasını ister. Kalk Gidelim Seyfettin de Hale’ye inekleri verirken aklındaki palanları uygulamak amacı ile Kahya Sadık ve Hale Hanım ile ilgili kafasındaki planları ve  hayırlı işleri uygulamak için harekete geçer.

Kalk Gidelim Dizisi  Dişçi Hale Kimdir? diye merak ediyorsanız eğer şimdilik Rezzan İzmirlioğlu Casting Management şirketine bağlı olarak çalıştığı ve sektörde yeni olduğu tahminlerini yürütüyoruz. Nigar Yıldız instagram hesabı: @ngryldz20  şeklindedir. 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir