Anasayfa / Diziler / Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? Lesli Karavil Kimdir?

Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? Lesli Karavil Kimdir?

Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? Lesli Karavil Kimdir?

Savaşçı Dizisi Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Lesli Karavildir. 2017 ve 2018 yılında askeri ve polisiye dizilerin yılı oldu diyebiliriz.Bu diziler izleyenler tarafından oldukça beğenilirken bu dizilerden biriside Fox ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisidir.Savaşçı dizisi pazar akşamları yayınlanırken dizinin yeni sezonda devam edeceği tahmin ediliyor.Vurdulu kırdılı f,lmlerde diziye yeni katılan ve diziden ayrılan oyuncular haliyle biraz fazla oluyor.Diziye yeni katılan Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? Lesli Karavil Kimdir? diye merak edenlerin cevap yazımızın devamında…
Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? Lesli Karavil Kimdir?
Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? Lesli Karavil Kimdir?

Lesli Karavil Kimdir?

Savaşçı Dizisinin 44. yeni bölümü 13 Mayıs Pazar akşamı yayınlanıyor.Dizinin yeni bölümünde diziye katılan ve dizide Leyla rolünü canlandıracak oyuncunun gerçek adı Lesli Karavil‘dir. Lesli Karavil Savaşçı dizisinde.
Savaşçı Dizisi Lesli Karavil hem oyuncu hemde tiyatro kökenli oyunculardandır. ABD’de gösteri animasyon ve bu tarz gösteri alanlarında ve konularında eğitim alarak yüksek öğrenimini tamamlamıştır. İspanyada yaşayan oyuncu İspanyanın güzel şehri Barcelona’da dans oyunculuk tiyatro gibi eğitimler alkıştır.Ülkemizde adı mutluluk isimli dizide rol almıştır.
Bir ara Küçük ağa dizisinde de kısa bir rol üstlenen oyuncu daha sonra stand up gösterilerine başlamıştır. Bir süre sanat yönetmenliği de yapan Lesli Karavil’in yeni dizisi Savaşçı oldu. Savaşçı dizisinde Leyla karakterini canlandıracak olan oyuncu hakkında sizlerde merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz.
Leyla rolü ile izleyeceğimiz Lesli Karavvil’in instegram adresi https://www.instagram.com/leslikaravil 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir