Anasayfa / Diziler / Scorpion Dizisi Oyuncuları Kimdir

Scorpion Dizisi Oyuncuları Kimdir

Scorpion Dizisi 

Scorpion dizisi IMBD Puanı: 7.2  olan bir dizidir. Dizinin  Fragman na bu adresten ulaşabilirsiniz.3 Sezon olarak yayınlanan dizinin Yeni Sezonu  4. Sezon 25 Eylül 2017 tarihinde başlamıştır. 2014 yılında ilk sezonu ile gösterime giren Scorpion Dizisi oyuncuları kimdir?

Scorpion Dizisi Oyuncuları Kimdir 

 Elyes Gabel (Walter O’brien)/Katharine McPhee (Peige Dineen) / Eddie Kaye Thomas (Toby Curtis) / Jadyn Wong (Happy Quinn) / Robert Patrick (Cabe Gallo) / Ari Stidham (Sylvester Dodd) gibi birbirinden ünlü ve yıldız oyuncular rol alıyor.

Scorpion Dizisinin Konusu 

Scorpion dizisi Amerikan dizileri arasında yer almış ve drama komadi ve aksiyon üçlemesi ile harmanlanmış bir dizidir.24 bölümlük sezonları ile izleyenler karşısına çıkan dizi hareketli sahneleri ile ön plana çıkmayı başarmıştır.
Dizinin Konusuna gelince çok yüksek bir değer olan 197 I Q ya sahip Walter O’brien tarafından örgütlenmiş ve aralarında biri davranış bilimleri  uzmanı,  mekanik ustası ve dehası, çok iyi derecede matematik ve matematik hesaplamaları yapan birisinden oluşan dört üstün zekalı ve akıllı insan ile gayet normal birisi olan çocuklu bir bayan ile birlikte her zaman olmazsa olmazlardan olan bir FBI ajanının da aralarında bulunduğu ekibin meydana gelen olaylar karşısında insanlara yardım etmelerini konu alır kısacası.
Scorpion Dizisi Oyuncuları Kimdir
Scorpion Dizisi Oyuncuları Kimdir 
Scorpion Dizisinde yaşanan olaylar karşısında yukarıda saydığımız bu 4 üstün zekalı insanın meydana gelen olaylar ve bu olaylardaki sorunları üstün yetenekleri ile çözme yöntemleri izleyenler tarafından oldukça beğenilecektir.Amerikan dizilerinin standart özelliklerini içinde barındıran Scorpion dizisi hakkında sizlerde yorum alanına dizi ve dizi oyuncuları hakkında yorumlarınızı yazarak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Scorpion Dizisi Fragmanı

The Good Place Dizisi Oyuncuları Kimdir Merak Ediyorsanız Bu Bağlantıyı Ziyaret Edebilirsiniz…

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir