Anasayfa / Diziler / Söz Dizisi Fethi Kimdir? Fethi Ölecek mi? Fethi Söz Dizisinden Ayrılıyor mu?

Söz Dizisi Fethi Kimdir? Fethi Ölecek mi? Fethi Söz Dizisinden Ayrılıyor mu?

Söz Dizisi Fethi Kimdir?Fethi Ölecek mi? Fethi Söz Dizisinden Ayrılıyor mu?

Söz Dizisi Fethi Kimdir? Fethi Ölecek mi? Fethi Söz Dizisinden Ayrılıyor mu?
Söz Dizisi Fethi Kimdir? Fethi Ölecek mi? Fethi Söz Dizisinden Ayrılıyor mu?
Söz Dizisi Fethi Kimdir?Fethi Ölecek mi? Fethi Söz Dizisinden Ayrılıyor mu? Sevilerek izlenen pazartesi akşamlarının başarılı projesi Söz dizisi 46. bölümünde dizi oyuncularından Fethi karakterini canlandıran Burak Sevinç diziden ayrılacak mı? merak konusu oldu.Söz dizisi Avcı lakabı ile bilinen Fethi karakteri görev esnasında girdiği çatışmada bulunduğu binanın roket ile isabet alması neticesinde telsize cevap veremez.Tim arkadaşlarından Eylem ise onun vurulduğu binanın karşısında onu kurtarmak için harekete geçmek istese de Ateş buna müsaade etmez ve dışarının çok tehlikeli olduğunu söyler.Tabi tüm bu olan bitenler sonrası Söz Avcı hayranları Fethi rolü ile diziye renk katan Burak Sevinç’in akıbetini ve durumunu merak ederler.
Söz dizisi 46. bölümünde herkesin merak ettiği Fethi öldü mü ölmedi mi bilinmez ancak dizide yaşananlar Fethi’nin ölmese de yaralanmış olabileceği izlenimi verdi. Karargahta bulunan dizinin usta oyuncularından Yavuz ve komutan Erdem Yarbay tüm görevi kameralardan izlerken patlamadan sonra uzun bir süre Söz Fethi ile iletişim kuramazlar.İzleyenlerin akıllarına da Söz Dizisi Fethi Ölecek mi? Fethi Söz Dizisinden Ayrılıyor mu? soruları geldi haliyle.
Söz Dizisi Fethi Kimdir?
Söz Dizisi Fethi Kimdir?

Söz Dizisi Fethi Kimdir? 

Başarılı dizilerden olan Söz dizisinde Avcı lakaplı Fethi şehit olacak mı? Diziden ayrılacak mı? şimdilik fragmandan bu soruların cevabını vermek zor olsa da dizide  Fethi karakterine can veren oyuncunun Burak Sevinç kimdir? hatırlayalım.

Söz Dizisi Fethi rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Burak Sevinç İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul ilinde bulunan Yıldız Teknik Üniversitesinde eğitimini tamamladıktan sonra mezun olan oyuncu Şirin Kılavuz ile evlidir.Ayrıca başarılı oyuncu telli çalgılar grubunda bulunan kanun, ud, keman ve gitar çalıyor.
Söz Dizisi Burak Sevinç ilk olarak Babam için dizisinde rol aldıktan sonra Kurtlar Vadisi Ben Onu Çok Sevdim , Evli ve Öfkeli gibi dizlerde rol almıştır.Başarılı oyuncunun diziden ayrılacağı yönünde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir