Anasayfa / Diziler / Star TV Ramazan Bereketi Halil Necipoğlu Kimdir?

Star TV Ramazan Bereketi Halil Necipoğlu Kimdir?

Star TV Ramazan Bereketi Halil Necipoğlu Kimdir?

Star TV Ramazan Bereketi Halil Necipoğlu Kimdir?
Star TV Ramazan Bereketi Halil Necipoğlu Kimdir?
2018 Ramazan ayına sayılı günler kaldı.Her yıl Ramazan ayında iftara ve Sahur saatlerinde tv kanallarında Ramazan ve dini konular ile ilgili programlar yapılır. Öyle bu programları yapanların kendi izleyici kitleleri bile bulunmaktadır.Star TV, ekranlarında bu yıl Halil Necipoğlu yaptığı program ile ekranlara gelecek.Peki Ramazan Bereketi Halil Necipoğlu Kimdir? Ne İş Yapar? Nerelerde eğirim gördü? diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.
Televizyon dünyasında yaz aylarının gelmesi ile birlikte yayınlana diziler genelde Ramazan ayında veya ramazan sonunda sezon finallerine girecekler.Ramazan ayında diziler ve yarışmaların dışında inaçlarımız ile ilgili de programlar olacaktır.En azında iftar ve sahur saatlerinde hemen hemen tüm kanallarda ramazanın anlam ve önemine dair yayınlanan programlar olacak.Bu Programlardan biriside Star Tv ekranlarında ilahiyatçı ve yazar Halil Necipoğlu ile olacak. 
Star TV Ramazan Bereketi Halil Necipoğlu Kimdir?
Star TV Ramazan Bereketi Halil Necipoğlu Kimdir?

Halil Necipoğlu Kimdir?

Star Ramazan Bereketi Sunucusu Halil Necipoğlu kimdir? diye merak edenlere hemen gerekli açıklamaları yapalım. İlahiyatçı ve yazar Necipoğlu Erzurum ilinde 1968 yılında doğmuştur.Babasının mesleği din görevlisidir.Babası ile birlikte İstanbul’a gelen Necipoğlu dini eğitimini babasından alarak 14 yaşlarında hafız olmuştur.Bir çok din alimi ve din bilgininden dersler alan Necipoğlu Talim ve Tecvit konularında Merhum Hafız İsmail Biçer Süleymaniye Cami İmamı Merhum Hafız Mehmet Çevik, Çinili Cami İmamı Hafız Abdullah Aldır gibi isimlerden ders alan Halil Necipoğlu İmam Hatip lisesini bitirdikten sonra  İlahiyat Fakültesinin önlisans programlarında eğitimine devam ederken aynı zamanda da  Hafız Amir Ateş ‘ten ders almıştır.Bir dönem Dolmabahçe Sarayı Camisi imamlığı yapan  Halil Necipoğlu evli ve iki çocuk babasıdır. Musikiyle yakından ilgili olan Halil Necipoğlu’nun Camideki Adam ve Semavi Vuruşlar isimli eserleri vardır.
https://youtu.be/0C6nHiZYJyE?t=160

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir