Anasayfa / Diziler / Survivor Oğulcan Engin Kimdir? Hangi Takımlarda Futbol Oynadı

Survivor Oğulcan Engin Kimdir? Hangi Takımlarda Futbol Oynadı

Survivor Oğulcan Engin Kimdir? Hangi Takımlarda Futbol Oynadı?
Survivor Oğulcan Engin Kimdir? Hangi Takımlarda Futbol Oynadı
Survivor Oğulcan Engin Kimdir? Hangi Takımlarda Futbol Oynadı
Survivor 2018 Birleşme partisi öncesinde 12 Mayıs 2018 akşamı Survivor takımı ile Acun Medya Çalışanları arasında plaj futbolu nefesleri kesti.13-9 Acun Medya ekibinin galibiyeti ile sonuçlanan futbol maçında Acun Medya takımında forvet oynayan Oğulcan Engin kimdir? Hangi Takımlarda Futbol Oynadı? Oğulcan Engin kaç yaşındadır? 

Survivor Oğulcan Engin Kimdir? 

Sinan Engin ve Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin 30 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya geldi. 

Survivor Oğulcan Engin Hangi Takımlarda Futbol Oynadı

Oğulcan Engin daha 9 lu yaşlarda iken Beşiktaş alt yapısında futbol ile tanıştı.2001 yılında Lisanslı olarak Beşiktaş’ta top koşturan Oğulcan 2007-2008 sezonundan itibaren Köklü Spor Klubü Beşiktaş A2 takımında görev almaya başalyan Engin, 2008 yılında geçirdiği sakatlı nedeniyle belli bir süre sahalardan uzak kaldı. Beşiktaş’tan ayrılan Engin 2010 yılında Kasımpaşa’ya transfer oldu. 2010-11 sezonunda Kasımpaşa’nın A2 takımında forma giyen Engin, 15 Mayıs 2011’de ilk Süper Lig maçına çıktı. Oğulcan Engin 1999 senesinde Beşiktaş altyapısında futbol hayatına adım atmıştır. 2007 senesinde 2 kez Türkiye U-17 Milli Takım formasını giyen Oğulcan Engin uzun süre sakatlık dönemi geçirmiş ve bu dönem sonunda bedelsiz olarak Kasımpaşa Spor Kulübüne transferi gerçekleşmiştir. Futbol hayatını sona erdiren Oğulcan Engin, Acun Medya’da görev almaktadır.
Sezon sonunda sözleşmesi karşılıklı sona erdirilen Engin daha sonra futbola devam etmedi.Survivor 2018 Birleşme partisi öncesinde 12 Mayıs 2018 akşamı Survivor takımı ile Acun Medya Çalışanları arasında plaj futbolu nefesleri kesti.13-9 Acun Medya ekibinin galibiyeti ile sonuçlanan futbol maçında Acun Medya takımında forvet oynayan Oğulcan Engin kimdir? Hangi Takımlarda Futbol Oynadı? Oğulcan Engin kaç yaşındadır? 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir