Anasayfa / Diziler / The Good Place Dizisi Oyuncuları Kimdir

The Good Place Dizisi Oyuncuları Kimdir

The Good Place Dizisi 

The Good Place Dizisi IMBD Puanı 8 olan ve 2. Sezonu ile devam eden başarılı bir dizidir.2016 yılında yayın hayatına başlayan The Good Place Dizisi oyuncuları kimdir diye merak edenler için hemen açıklayalım. 

The Good Place Dizisi Oyuncuları

Dizide rol alan oyuncular Kristen Bell karakterini canlandıran oyuncu  Eleanor Shellstrop, William Jackson Harper  karakterine hayat veren oyuncu  Chidi Anagonye, Jameela Jamil  karakterine ile izleyenlerin kaşısına çıkan oyuncu Tahani Al, Jamil Janet  ise dizide D’Arcy Carden karakterine hayat veriyor. Jason Mendoza dizideki ismi ile Manny Jacinto rolünü oynuyor.Tiya Sircar karakteri ile dizide izleyeceğiniz oyuncunun gerçek adı ise Michael The Real Eleanor dur.

The Good Place Dizinin konusu 

Yabancı dizi sevenlerin merak ettiği konuların başında ise dizilerin konusu gelmektedir. Dizide rol alan Elenaor Shellstrop ansızın hayata gözlerini yumar ve ölür. Kendisi ile birlikte hemen emen aynı zamanda ölen diğer insanlarla birlikte kendisini Good Place (Cennet)  bulur. 
The Good Place Dizisi Oyuncuları Kimdir
The Good Place Dizisi Oyuncuları Kimdir
Kedisini bulduğu bu yer çok güzel bir yerdir.Burada yaşayan insanlar kendilerine uygun ve düşledikleri evlerde yaşamaktadırlar.Dizi Oyuncusu Elenaor ise buruda yaşamaya başladıktan sonra buradan sıkılır ve böyle bir yerde yaşadığı için ilerleyen zamanda böyle bir yere ve yaşantıya ait olmadığını hisseder. Bu işte bir terslik veya yanlışlık olabileceğini düşünmektedir. The Good Place dizisi oyuncuları gayet başarılı bir performans sergilemektedirler dizide.

Scorpion Dizisi Oyuncuları Kimdir Merak Ediyorsanız Bu Bağlantıyı Ziyaret Ediniz

Dizi oyuncusu Elenaor ölmeden önceki yaşantısında gerçekten kötü birisi olduğunu düşünmekte ve yaşantısı boşunca kimselere iyilik yapmadığını, insanlara faydasının dokunmadığını ve Cennet tabir edilen bu yere kendisinin alınmasında bir yanlışlık olduğunu düşünmektedir. Ancak öğrendiği kadarı ile Bad Place’in yani cehennemin çok kötü ve yaşanılması zor bir yer olduğunu öğrenmesinden sonra ise yapılan yanlışlığın üzerine fazla gitmez ve bu durumu herkesten saklar. 
Bu yanlışlığı saklar saklamasına ancak burada her insan iyi olduğu ve iyi davranışlarda bulunduğu için bu durama alışmaya çalışan ve iyi davranmaya çalışır ancak oradaki iyi insanların bu olağan dışı durum dikkatlerini çeker. Eğlenceli sayılabilecek bir dizi olan The Good Place dizisi hakkında sizlerde görüş ve önerilerinizi yorum alanına yazarak yabancı dizi severlere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.
Good Place Dizisi Fragmanİzle

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir