Anasayfa / Diziler / Türkiyeden Çine sadece iki ülke geçerek ve yürüyerek gitmek isteyen birinin hangi ülkelerden geçmesi gerekir?

Türkiyeden Çine sadece iki ülke geçerek ve yürüyerek gitmek isteyen birinin hangi ülkelerden geçmesi gerekir?

Türkiyeden Çine sadece iki ülke geçerek ve yürüyerek gitmek isteyen birinin hangi ülkelerden geçmesi gerekir?
Kim Milyoner Olmak İster Bilge Su Demirel 15.000 TL değerindeki 7. soruda Halikarnas Balıkçısının 1946 da yayınlanan ve ilk romanı olan denizci olma hayali kuran bir çocuğun hikayesinin anlatıldığı kitap hangisidir?
Bir Gün Tek Başına 
Aganta Burina Burinata
Denizin ÇAğrısı
Mavi Sürgün
Kim Milyoner Olmak İster Bilge Su Demirel 28 yaşında ve avukatlık yapıyor.26 Mayıs 2018 tarihinde 5. yarışmacı olarak yarışmaya katılan Bilge Hanım kolay sorulan ilk 2 soruyu geçmeyi başararak 3. soruyu görmeyi başardı.Sıradaki 2000 TL soruda halk arasında kullanılan sözde dimyata hangisine giderken evdekinden olmamak sorusunda pirinç yanıtını veren yarışmacı apaçi komançi siyu kelimeleri hangi bölgelerde geçer sorusunda Kuzey Amerike Yerlileri yanıtını hem seyirci hemde yarı yarıya jokerlerini kullanarak bilmeyi başardı.Sesli soruda ise Bilge Su Demirel bu soruyu da bilerek 6. soruda gerçekte var olmayan şeyleri görmeyi işitmeyi anlatan kelimenin doğru yanıtı hangisidir sorusunu da doğru bilen yarışmacı 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir