Anasayfa / Diziler / Ufak Tefek Cinayetler Kim Öldü? Katil Kim Tahmin Sayfası

Ufak Tefek Cinayetler Kim Öldü? Katil Kim Tahmin Sayfası

Ufak Tefek Cinayetler Kim Öldü? Katil Kim Tahmin Sayfası bölümünden sizlere diziyle ilgili ipuçları ve analizler vererek katilin kim olduğunu ve kimin öldüğü konusunda tahminlerde bulunacağız.
Ufak Tefek Cinayetler Katil Kim? 
Sevilerek izlenen Ufak Tefek Cinayetler dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizide finale  bölüm kala katilin kim olduğu merak iyice merak edilir oldu.Bir taraftan Katilin kim olduğu merak edilirken diğer taraftan da ölen kişinin kim olduğu dizi sevenleri tarafından bir başka merak edilen konular arasında yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Katili Aramadan Önce Dizinin Konusunu kısaca bir hatırlayalım isterseniz.Dizide 4 samimi lise arkadaşının lise döneminden kalma arkadaşlıklarının ve o dönem yaşadıklarının yıllar sonra bir araya gelmeleri ve aynı site içinde oturmaya başlamaları ve birbirlerini kıskanma ilişkileri üzerine kurgulanmış bir dizidir. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya rolünü canlandıran oyuncu bu 4 arkadaş içinde belkide en masum olanıdır. Lise yıllarında Oya’ya diğer üç arkadaşı korkunç bir iftira atarlar onun Edip hoca ile birlikte olduğunu herkese yayarlar bunlara dayanamayan oya intihar teşebbüsünde bulunur neyse ki ucuz atlatır fakat artık Oya’nın çocuğu olamayacaktır. Yıllar geçer  okul biter arkadaşlar ayrılır fakat eski müdür yardımcılarının cenaze töreninde karşılaşırlar ve dizi böyle başlar. Pelin, Merve ve Arzu evlenmiş ve çocukları olmuştur .Oya ise  tıp okumuş kadın doğum uzmanı olmuştur.Bu karşılaşma onları yeniden bir araya getirecektir ve öylede olur Oya Pelin, Merve  ve Arzu’nun oturduğu semte taşınır.Bundan sonra olaylar başlar.Oya karakterini canlandıran oyuncu ise Gökçe Bahadır’dır.

Ufak Tefek Cinayetler Katil Kim Olabilir

Ufak Tefek Cinayetler Kim Öldü? Katil Kim
Ufak Tefek Cinayetler Kim Öldü? Katil Kim


Ufak Tefek Cinayetler Katil Oya Olabilir Mi?

Ufak Tefek Cinayetler Katil Oya Olabilir Mi?
Ufak Tefek Cinayetler Katil Oya Olabilir Mi?

Oya Merve’nin kocası Serhan ile gönül ilişkisi yaşayarak Serhan dan bir bebek beklemektedir. Oya Bebeğine Zarar Gelmemesi İçin Merve’yi Öldürmüş  Olabilir mi? Dizide Oya’nın öldürebileceği en büyük aday herhalde Oya dır diye insan düşünmekten kendisini alamıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Katil Merve Olabilir Mi?

Ufak Tefek Cinayetler Katil Merve Olabilir Mi?
Ufak Tefek Cinayetler Katil Merve Olabilir Mi?

Evet belkide katil adayları içinde en büyük aday Merve’dir.Zira kocasını elinden Alan Oya’yı öldürmüş olma ve siteki evini elinden alması Merve’nin Oya’yı öldürmesi için sebeplerin en büyüğüdür.Zaten Daha Öncede Oya’yı öldürmek için çeşitli planlar yapmış ve uygulamaya koymuştu.Katil Sizce Merve Mi?
Ufak Tefek Cinayetler Katil Arzu Olabilir mi?

Ufak Tefek Cinayetler Katil Arzu Olabilir mi?
Ufak Tefek Cinayetler Katil Arzu Olabilir mi?

Arzu da aslında Oya gibi uysal birisi rolünde dizide.Ancak Kocasını Mehmet’i Burcu’ya kaptıran Arzu Burcunun ona karşı yaptıkları düşmanlıklara daha fazla dayanamayarak Arzu Katil Olmuş Olabilir mi? Çünkü Kocası ile en son görüşmesinden sonra masadan kalkarak öldürecem onu diyerek oradan ayrılıyor. Burcu’ya olan öfkesi ve kini onu katil adayları içinde ön plana çıkarıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Katil Pelin Olabilir Mi?

Ufak Tefek Cinayetler Katil Pelin Olabilir Mi?
Ufak Tefek Cinayetler Katil Pelin Olabilir Mi?

Pelin de dizide Merve kadar tehlikeli birisidir aslında.Pelin in en büyük kıskançlık yapacağı konu kocasın olsa gerek.Taylan lise yıllarında Oya ile sevgilidir.Pelin zaman zaman kıskançlık triplerine girerek Oya ve Taylan’ı kıskanmaktadır.Bu durum da haliyle onu Katil adayları arasında göstermektedir.Katil Pelin mi? Pelin Oyaya yaza merhaba partisinde onu ortadan kaldıralım artık diyerek kinini ve düşmanlığını açık açık ifade etmektedir.

Ufak Tefek Cinayetler Katil Burcu Olabilir Mi?

Ufak Tefek Cinayetler Katil Burcu Olabilir Mi?
Ufak Tefek Cinayetler Katil Burcu Olabilir Mi?

Burcu Arzu’nun kocası Mehmet’i elinden aldıktan bir süre sonra onu kaybetmiştir.Mehmet tekrar Arzu ile birlikte olma planları yaparken bu durum Burcu’yu öfkeden çılgına çevirmektedir.Burcu paraya olan sevgisinden ve Mehmet’i kaybetme korkusu ile herkesi öldürebilecek yapıda birisidir.Sizce Katil Burcu mu? Burcu Boks yaparak antrenman yaptığı sırada artık korkun benden diyerek hemen herkesi tehdit ediyor.

Ufak Tefek Cinayetler Katil edip Hoca Mı?

Ufak Tefek Cinayetler Katil edip Hoca Mı?

Dizide bence en büyük süpriz Edip hoca tarafında gizemini korumaktadır.Zira Lise yıllarında bu ü şımarık kızın yaptıkları onu işinden ve kariyerinden ederken liseli bir kızla ilişki yaşadığı sanılara adı çıkmıştı.Edip Hoca Katil adayları içinde bulunuyor tahminimizce.Dizide Merve’ye ilgi duyan Edip Hoca acaba ondan intikam almak için mi ona yakınlaşıyor.İzleyenlerin tahminleri arasında Edip hocanın seslendirmede rol alması ve ceza evinden bir kitap yazdığı yönündedir.

Ufak Tefek Cinayetler Düşen Kadın Kim Kim Öldü

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde partide camdan düşerek ölen kişi belkide katilden daha çok merak ediliyor.Zira dizinin sezon finaline 3 bölüm kala katil kadar camdan yere düşen bayan da merak konusu oldu.

Yazımız güncellenmeye devam ediyor.Sizlerde Yorum alanına tahmin ve yakaladığınız ipuçlarını yazarak etkileşimde bulunabilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir