Anasayfa / Diziler / Yasak Elma Dizisi Cem Kimdir

Yasak Elma Dizisi Cem Kimdir

Yasak Elma Dizisi Cem Kimdir
Yasak Elma Dizisi Cem Kimdir
Yasak Elma Dizisi Cem Kimdir

Sevilerek izlenen Pazartesi akşamlarının güzel dizisi Yasak Elma dizisinde reyting yarışında geride kalmamak için diziye yapılan takviyeler ve yeni oyuncular dizi izlenme oranlarında istediği başarıyı elde edeceğe benzerken diziye yeni dahil olan karakterlerden olan ve dizide Cem rolünü oynayacak olan karakterin kim olduğu izleyenler tarafından merak edilen konulardan oldu. Yasak Elma Dizisi Cem Kimdir  diye merak ediyorsanız eğer yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz.
Yasak Elma Dizisi Cem Kimdir? gerçek adı nedir boyu kilosu sevgilisi var mı gibi sorulan yanıtını hemen sizler ile paylaşalım. Yasak Elma Dizisi Cem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Gün Akıncı‘dır. Gün Akıncı Yasak Elma Dizisinde Cem karakterini canlandıracak ve bu karakttere hayat verecektir. 

Yasak Elma Dizisi Cem Kimdir? Gün Akıncı Kimdir? 

Başarılı oyuncu İstanbul ilinde 1988 yılında dünyaya  gelmiş ve lise eğitiminden sonra köklü üniversitelerimizden olan İstanbul Teknik Üniversitesinde bulunan  Jeoloji Mühendisliği bölümünden başarı ile  mezun olmuştur. Yakışıklı oyuncu Gün Akıncı üniversite eğitiminden sonra  modellik yaparak sektöre ilk adımı atmış  ve bu doğrultuda çeşitli ajanslarda çalışmıştır.İlerleyen zamanda oyunculuk eğitimleri de alan Yasak Elma Dizisi Cem Kırlangıç Fırtınası isimli dizide yine aynı kanal olan Fox tv de rol almıştır.Şimdilerde ise Yasak Elma Dizisinde Cem rolü ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Yasak Elma Cem İnstegram adresi https://www.instagram.com/akincigun 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir