Anasayfa / Diziler / Yemekteyiz 18 Mayıs Cuma Kim Kazandı Finali Kim Kazandı

Yemekteyiz 18 Mayıs Cuma Kim Kazandı Finali Kim Kazandı

Yemekteyiz 18 Mayıs Cuma Finali Kim Kazandı

Yemekteyiz 18 Mayıs Cuma Kim Kazandı  Finali Kim Kazandı
Yemekteyiz 18 Mayıs Cuma Kim Kazandı 
Finali Kim Kazandı

Yemekteyiz yarışmasında bir hafta daha geride kalırken 10 Bin Liralık Büyük Ödülü hangi yarışmacı kazanacak.Haftanın Final günü yarışan Koray Hatem bakalım yarışmadan kaç puan alacak.Yarışmacılar bir hafta boyunca aldıkları puana yarışma sunucusunun verdiği puanlar ile haftanın finali yarışması kazananı 18 Mayıs günü belli olacak.

Yemekteyiz 18 Mayıs Puan Durumu :
Alev Hanım 11 puan
Tuğçe Hanım 15 Puan
Sümeyra Hanım ….Puan 
Koray Bey …Puan 
Hakan Bey 14 Puan 
Haftanın finalinde 18 Mart Günü Koray Hatem  bu haftanın erkek yarışmacıları arasında ve 42 yaşında. Karay bey Evli ve birisi erkek birisi kız olmak üzere iki evlat sahibi. Şirket sahibi olan Koray bey 3 boyutlu yazıcı satışı yapmaktadır. İstanbul ilinden olan yarışmacının hobileri arasında su kayağı başta olmak üzere su sporları ve yelken ile su altı sporlarından dalgıçlık  gibi merakları var. Yemekteyiz Koray Bey 18 Mayıs Haftanın finalinde yarışacak.

Yemekteyiz Sümeyya  17 Mayıs perşembe günü yani haftanın dördüncü günü ev sahipliği yapacak yarışmacısı.Yemekteyiz yarışması Sümeyye Hanım yemekteyiz yarışmasının 17 Mayıs Perşembe günü yarışmacısı.Yemekteyiz Sümeyye Hanımın gerçek adı Sümeyye Geçğün dür. Yemekteyiz yarışmasının belkide en genç yarışmacılarından olan Sümeyye hanım daha 18 yaşında. 

Yemekteyiz yarışması Alev Borazan kimdir? 16 Mayıs haftanın 3 yarışmacısı Alev Hanım kimdir nerelidir ne iş yapar  diye merak edenlere hemen açıklayalım haftanın 3.gün yarışmacısı Yemekteyiz Alev hanım 64 yaşında.Yemekteyiz Programında haftanın final bölümüne son iki  gün kala yarışacak olan Alev hanım 10.000 TL ödül için yarışacak.Yemekteyiz yarışması Alev Hanım kimdir? Alev Borazan yemekteyiz yarışmasının ÇArşamba günü yarışacak yarışmacısı. Alev hanım 64 yaşında ve ev hanımıdır. Bir torun sahibi olan yarışmacının torunu kızından.Aslen İstanbullu olduğunu vurgulayan yarışmacı gezmeyi tozmayı alışveriş yapmıyo ve pazara gitmeyi çok seviyor. Ayrıca Alev hanım konuşmaktan hoşlandığını ve kendisi ile barışık olduğunu dile getiriyor.

Yemekteyiz Tuğçe Sökeoğlu Kimdir? 15 Mayıs YarışmacıYemekteyiz yarışmasının 15 Mayıs yarışan ikinci gün yarışmacısı Tuğçe Hanım 28 yaşındadır.Geçmiş zamanda bazı dizilerde oyunculuk yaptığını ifade eden Tuğçe Sökesoğlu şimdilerde ise bir catering firmasında idari konularda yöneticilik yapmakta.Rizeli olan ikinci gün yarışmacısı Yemekteyiz Tuğçe Hanımalışveriş meraklısı olup boş zamanlarında ise pilates ve Halk oyunları ile uğraşıyor.Rahat birisi olduğunu söyleyen yarışmacı bakalım yemek konusunda hünerlerini yarışmacılara nasıl sunacak.

Yemekteyiz 14 Mayıs yarışmacısı Hakan Kaya Evli ve iki çocuğu var. Bilgisayar Mühendisi olan yarışmacı Hakan Bey 46 yaşında ve Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yarışmasında ilk gün yarışacak olan yarışmacı.İki çocuk sahibi olan Hakan Kaya Erzincan’lı. 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir