Anasayfa / Diziler / Yeni Gelin Dizisi Helga Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Yeni Gelin Dizisi Helga Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Yeni Gelin Dizisi Helga Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler 

Cumartesi akşamlarının sevilerek izlenen dizilerinden olan ve izleyicilere komik dakikalar yaşatan  Yeni Gelin dizisinine 12 Mayıs günü katılan oyuncu Yeni Gelin Dizisi Helga Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler nelerdir? Helga rolü ile diziye dahil olan oyuncuyu bir zamanların Öyle Bir Geçer Zaman Ki ismiyle bilinen dizide Caroline rolü ile tanımıştık.Yeni Gelin Helga’nın gerçek adı Wilma Elles kimdir? Kaç yaşındadır, boyu ve kilosu nedir? Yeni Helin Helga hakkında merak ettiğiniz tüm konulara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.
Yeni Gelin Dizisi Helga Kimdir
Yeni Gelin Dizisi Helga Kimdir

Yeni Gelin Helga kimdir?

Yeni Gelin dizisinin 12 Mayıs akşamı yayınlanan 49.bölümünde diziye katılan  oyuncu Wilma Elles dizide Helga rolü ile izleyenlerin karşısına çıkacak.Dizide kalıcı mı olacak yoksa konuk oyuncu mu olarak dizide rol alacak ilerleyen bölümlerde göreceğiz.
Yeni gelin dizisine yani katılan bayan oyuncuların diziye kuma olarak mı geldikleri merak edilir.Yeni Gelin Helga diziye kuma olarak mı geldi 12 Mayıs akşamı hep beraber izleyeceğiz. Yeni gelin dizisine gelen Helga Kimdir? diziye nasıl katıldı diye merak edenler için hemen hatırlatalım dizinin 49. bölümünde Ayşe konağa çok güzel uzun boylu ve güzel giyimli olan Helga’yı getirir. Ayşe’nin konağa getirdiği ve aile ile tanıştırdığı bu güzel kızın ismi Helga’dır. Alman asıllı gerçek adı Wilma Elles olan ve bir zamanlar oynadığı Öyle Bir Geçer ki Dizisinden tanıdığımız oyuncu  Yeni Gelin Helga  Alman asıllı bir oyuncudur. 
Yeni Gelin Helga
Yeni Gelin Helga 


 Yeni Gelin Wilma Elles kimdir? 

Şimdilerde yeni gelin dizisinde Helga karakterine can veren oyuncu Wilma Elles Terazi Burcundan olup 1984 yılında Ekim aynının 18. günü dünyaya gelmiştir.Almanya’da dünyaya gelen başarılı ve güzel oyuncu Köln Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Güzel oyuncu Wilma Elles, 2008 yılında Türk Usulü isimli sinema filminde başrol oynayarak adından söz ettirmiş ve ilerleyen zamanda da Türkiye’ye gelerek bir zamanların uzun soluklu ve reyting rekortmeni dizisi olan  Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Caroline rolü ile hemen herkesin tanıdığı birisi olarak gönüllere taht kurmuştur. Şimdilerde ise yeni gelin dizisinde helga karakterine hayat vermektedir.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir