Anasayfa / Diziler / Avlu Dizisi Heves Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Avlu Dizisi Heves Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Avlu Dizisi Heves Kimdir ?Gerçek Adı Oynadığı Diziler neler diye merak eden Avlu Dizisi hayranları diziye yeni sezonda katılan oyuncuları Heves karakterini kimin canlandıracağını büyük bir merak içinde bu rolde hangi oyuncunun rol alacağını merak ediyor. 
Avlu Dizisi Heves Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler
Avlu Dizisi Heves Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler 
Sevilerek izlenen Avlu dizisi yeni sezona yeni oyuncular ve yeni müzikleri ile girerken dizinin yeni sezon ilk bölümüne dahil olan oyuncu Heves dizide rolü gereği kendisine tecavüz eden sapığı öldüren  uyuşturucu bağımlısı bir genç kızı canlandıracak.Diziye yeni sezonda katılan bir diğer oyuncu Avlu Dizisi Doktor Ayşegül rolünü kimin canlandıracağı da bir başka merak konusu oldu. 

Avlu Dizisi Heves Kimdir?

Avlu Heves Kimdir? Diye merak edenler için hemen açıklayalım dizide Heves karakterini oynayacak olan oyuncunun kim olduğu fragmanda gösterilmezken bu bilgiler açığa çıkınca yazımızda paylaşılacaktır. 
Avlu dizisinde Heves uyuşturucu bağımlısı ve hapishaneye düşmüş genç ve güzel bir kızı canlandıracak. Dizi hayranlarının merak ettiği ise Heves’in hapishanede hangi tarafta yer alacağı konusu oldu.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir