Anasayfa / Diziler / Bir Deli Rüzgar Dizisi Gökçe Kimdir

Bir Deli Rüzgar Dizisi Gökçe Kimdir

Bir Deli Rüzgar Dizisi Gökçe Kimdir dizide nasıl bir karakteri canlandıracak gerçek adı oynadığı diziler diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.Yeni diziler arasında yerini alması beklenen ve Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Bir Deli Rüzgar Dizisi Gökçe karakterini canlandıran oyuncu Pınar Deniz dizide rolü gereği şarkıcı bir kızı canlandıracak.
Bir Deli Rüzgar Dizisi Gökçe Kimdir
Bir Deli Rüzgar Dizisi Gökçe Kimdir
Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe Yücel şarkıcılık yaparak geçimini sağlayan ve büyük bir şarkıcı hayali kuran genç bir kızı canlandırmaktadır.

Bir Deli Rüzgar Dizisi Gökçe Kimdir Pınar Deniz 

Dizide Gökçe rolü ile ekranlara gelen oyuncu  Pınar Deniz hatırlanacağı üzere Yıldız karakteri ile sevilen dizi Vatanım Sensin dizisinde rol alıyordu.Adana 1993 doğumlu olan Pınar Deniz, 168 cm boyunda olup, İstanbul Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur. 
Sil Baştan dizisinde Evrim karakteri, Beyaz Yalan dizisinde Azra Karakteri, Vatanım Sensin dizisinde Yıldız rolü ile ekranlara gelen oyuncu şimdilerde Bir Deli Rüzgar Dizisi Gökçe karakterine can verecektir.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir