Anasayfa / Diziler / Diriliş Ertuğrul Dizisi Osman Kimdir Gerçek Adı İnstegram Adresi

Diriliş Ertuğrul Dizisi Osman Kimdir Gerçek Adı İnstegram Adresi

Diriliş Ertuğrul Dizisi Osman Kimdir Gerçek Adı İnstegram Adresi nedir diye merak edenler yazımızın devamını okuyabilirler. Trt ekranlarının fenomen tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul Yeni Sezonda  Osman Bey rolünü canlandıran oyuncunun kim olduğunu ve oyuncu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.
Diriliş Dizisinde Ertuğrul Beyin 3 oğlu var.Oğullarında en küçüğü olan Osman bey doğduğunda Halime hatun rolü gereği diziden ayrılmıştı.Diriliş dizisinin yeni sezonunda oyuncular muhtemelen büyümüş olacaklar.Diriliş Ertuğrul dizisinin ismi belki bu sezon Diriliş Osman olarak ta ekranlara gelebilir. Diriliş dizisi yeni sezonda Osmanlı Devletinin kurucusu olan Osman Bey’in gençliğinin anlatılması bekleniyor. Göçebe hayattan yerleşik hayata geçecek olan Kayı Obası bu süreçten sonra  artık yavaş yavaş Osmanlı İmparatorluğunun temelleri atılmaya başlanacak.
 

Diriliş Ertuğrul Dizisi Osman Kimdir Gerçek Adı İnstegram Adresi
Diriliş Ertuğrul Dizisi Osman Kimdir Gerçek Adı İnstegram Adresi

Diriliş Ertuğrul Dizisi Osman Kimdir 

Diriliş Dizisi Osman Bey karakterini canlandıracak olan oyuncu çocuk oyuncu  Yiğit Mergen 2004 doğumlu ve şimdilerde 14 yaşında. Diriliş Yiğit Mergen Bir Kahramanın Rüyası, Cinayet dizisinde ve  Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde rol aldı.Diriliş Dizisi Osman Bey rolü ile ekranlara gelecek olan Yiğit Mergen  daha önceleri bir çok reklam ve projede yer almıştır.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir