Anasayfa / Diziler / Elif Dizisi Kıymet Kimdir ?Özlem Savaş Elif Dizisinde

Elif Dizisi Kıymet Kimdir ?Özlem Savaş Elif Dizisinde

Elif Dizisi Kıymet (Özlem Savaş) Kimdir?Elif Dizisi Kıymet Kimdir?
Gerçek Adı :Özlem Savaş
Oynadığı Rol:Kötü
Doğum Tarihi:15 Ekim 1970
Burcu:Terazi
Doğum Yeri :İstanbul

Kanal 7 ekranlarının uzun soluklu dizisi Elif kadrosunu yeni oyuncular ile donatmaya devam ediyor.Bu Oyunculardan biriside diziye yeni katılan ve Elif dizisinde Kıymet karakterini canlandıracak olan Özlem Savaş oldu. Yaklaşık olarak 5 yıldır devam eden Kıymet rolü ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan Özlem Savaş dizide sevdiği adamı elinden kaptıran ve bunun için intikam almak için uğraş veren bir kadını canlandıracak.
Elif Dizisi Kıymet hakkında merak edenler için hemen açıklayalım bu sezon dizide rol alacak olan ve Kıymet Karakteri ile ekranlara gelecek olan Özlem SAVAŞ canlandıracak.Kötü bir karakter olarak dizide yer alacak olan Kıymet dizi izleyenleri ve dizi hayranları tarafından sevilecek mi hem beraber izleyeceğiz.

Elif Dizisi Kıymet (Özlem Savaş) Kimdir
Elif Dizisi Kıymet (Özlem Savaş) Kimdir 

Elif Dizisi Özlem Savaş Kimdir?

Marmara bölgesinin en güzel ili olan İstanbul’da 15 Ekim 1970 tarihinde dünyaya gelen Özlem Savaş yazımız tarihi itibari ile 48 yaşındadır.Zeki birisi olduğu lise yıllarından itibaren belli olan oyuncunun tubitak fizik ödülü vardır.İstanbul ilinde bulunan güzide üniversitemiz Boğaziçi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü mezunu olan oyuncu tiyatro ile de ilgilenmiştir.Dizide Kıymet karakterini canlandıran Özlem SAVAŞ 1988 yılında üniversite yıllarında Yaşar Alptekin ve Atilla Saral ile birlikte Salıncakta Üç Kişi adlı filmde rol almıştı.

Dizi hakkında siz değerli okurlarımıza vermeye çalıştık.Lisanı kusur etti isek affola.Sizlerde uzun soluklu ve güzel Elif dizisinde rol alan oyuncular hakkında duyum, tüyo ve analizleriniz ile sitemizin yorum alanından yaparak etkileşimlere katılabilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir