Anasayfa / Diziler / Master Chef Somer Sivrioğlu Kimdir?

Master Chef Somer Sivrioğlu Kimdir?

Master Chef  Somer Sivrioğlu Kimdir? Ekranların yeni yarışma programı Master Chef jürisi Somer Sivrioğlu bu sezon Tv 8 ekranlarında yayınlanan Master Chef Türkiye’nin jüri üyeliğini yapacak isimler arasında yer alıyor. 1971 yılında doğan Somer Sivrioğlu şimdilerde 25 yaşında. Avustralya ülkesine master yapmak için giden ve orada Efendy isimli bir Türk Restoranı açan Somer Sivrioğlu Avustralya’da Türk Mutfağının temsilcisi olmuş bir isim. 

Master Chef Somer Sivrioğlu Kimdir?
Master Chef  Somer Sivrioğlu Kimdir?

Master Chef  Somer Sivrioğlu Kimdir?

TV8 in yeni sezon için hazırladığı Master Chef Somer Sivrioğlu yarışmacılara koçluk yapacaklar.2018 yılında yemek programları hemen hemen her kanalda gündüz kuşağı saatlerinde yer alacak bu kervana TV8 de böylelikle katılmış oldu. Master Chef Türkiye jürisinde Somer Sivrioğlu  ile birlikte yer alan diğer isimler Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya oldu. 
Master Chef Somer Sivrioğlu Kimdir?
Master Chef  Somer Sivrioğlu Kimdir?
Başarılı ve ünlü  şefler yarışmacılara yön vererek onlara koçluk yaparak öneri ve tavsiyelerde bulunacak.Yarışmada yer alan usta isimlerin alanlarında uzmanlaşmış kişiler olduklarını söylemeye bile gerek yok sanırım.

Masterchef Türkiye Özlem Kimdir?

Master Chef  Somer Sivrioğlu Video Tanıtım 

Başarılı Şef yarışmanın ilk bölümlerinde Murat’ı yarışmadan kovması ile dikkatleri üzerine çekmişti. Kadayıf sarmalı Karides yemeği ile 16 Eylül akşamı dokunulmazlık yarışında onun menüsünün aynısı yapılmaya çalışıldı.

Masterchef yarışmasında ilk iki hafta geride kalırken yarışmada oldukça ilginç anlar yaşanıyor.Büyük şef Somer Sivrioğlu Mehmet isimli yarışmacı ağladığında onu teselli ederek gönüllere taht kurmuştu.Üç jüri üyesinden birisi olan şef kendisinin söylediklerine kulak asılmamasına oldukça sinirleniyor.

Master Chef  Somer Sivrioğlu Kimdir?

Yarışmada hazırladığı menülere yakın menüler yapılmasını istediğinde yarışmacılar oldukça zorlanıyorlar.Yarışmadan Murat’ı kovması da ayrı bir olay olmuştu.Tabakla oynamamasını söylediği Murat’ın kendisini dinlememesine sinirlenen usta şef Somer Murat’ı bir müddet dışarı atmıştı.Kırmızı ve Mavi takım yarışmacıları arasında gerilim her geçen dakika ve hafta iyice artmakta.Yarışmanın finalini kim kazanacak tahminde bulunmak istiyorsanız eğer Masterchef Türkiye Finalini Kim Kazanacak Tahmin Sayfası bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir