Anasayfa / Diziler / Vurgun Dizisi Oyuncuları Kimdir? Kıyafetleri ve Müzikleri

Vurgun Dizisi Oyuncuları Kimdir? Kıyafetleri ve Müzikleri

Vurgun Dizisi Oyuncuları Kimdir? Kıyafetleri ve Müzikleri ile ilgili yazı dizimizi hoş geldiniz sefalar getirdiniz.Dizi sezonunun açılmasıyla yeni dizilerde bir bir ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni dizi kervanına katılan dizilerden biriside Vurgun.Vurgun  dizisinin yapımcılığını ise Gold Film üstlendi.Senaryosunu ise Emre Başaran ve  Başar Başaran kaleme alacak.Dizide oynaması kesinleşen oyunculardan bazıları ise şöyle.
Öncelikle dizinin baş rol oyuncusu Öyle Bir Zaman Geçer ki ve Paramparça dizilerinden de yakından tanıdığımız Erkan Petekkaya. Erkan Petekkaya’nın partnerinin kim olacağı da uzun süre konuşuldu.Sonrasında ise bu ismin yine hepimizin yakından tanıdığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem karakterini canlandıran Deniz Çakır olduğu açıklandı.

Vurgun Dizisi Oyuncuları Kimdir? Kıyafetleri, Müzikleri 

Vurgun Dizisi Oyuncuları Kimdir? Kıyafetleri, Müzikleri
Vurgun Dizisi Oyuncuları Kimdir? Kıyafetleri, Müzikleri 

Vurgun dizisi bu sezonun iddialı yapımlarından birisi.Konusu oyuncuları ve diziye ayrılan bütçe ile de çok konuşulacak gibi görünüyor. Dizide oynayacağı konuşulan diğer isimler ise Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl .Dizi oyuncuları hakkında bilgileri dizinin nerede çekildiğini sonrasında dahil olan oyuncuları sizlerle sonrasında paylaşacağız.

Vurgun Dizisi Erkan Petekkaya Kimdir?

Erkan Petekkaya 1970 yılında dünyaya gelmiştir.Diyarbakırlı olan ünlü oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.Didem Petekkaya ile evli ve Cem Cano  adında bir evladı vardır.1998 yılında oynadığı ilk dizisi Güzel Günler ile dizi hayatına girmiş oldu 1999 yılında Alişan ile birlikte oynadığı Aynalı Tahir dizisinde Kadir rolünde sonrasında Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Ali kaptan rolü ile  izleyicinin karşısına çıkmıştır.

Erkan Petakkaya Hangi Dizilerde oynamıştır?

Erkan Petakkaya Hangi Dizilerde oynamıştır?
Erkan Petakkaya Hangi Dizilerde oynamıştır?
Kardeş Çocuklar,Kayıt dışı, Baba,Paramparça,Dila Hanım,Hanım Eli Sokağı,Öyle Bir Geçer Zaman ki, Hanımın Çiftliği,Son Bahar, Sessiz fırtına Beyaz Gelincik, Köpek, Serseri,Taştan Kalp Aşkın Eşkiya Güzel Günler ve Aynalı Tahir gibi bir çok dizide oynamıştır Oyuncumuza  yeni Dizisi  Vurgun ‘da da bol şansa ve reytingler diliyoruz.

Vurgun Dizisi Mehmet Aslantuğ kimdir?

Vurgun Dizisi Mehmet Aslantuğ kimdir?
Vurgun Dizisi Mehmet Aslantuğ kimdir?
Mehmet Aslantuğ 1961 yılında Samsunda dünyaya gelmiştir. Mehmet Aslantuğ bir zamanlar ünlü bir manken olan Arzum onan ile evli ve bir çocuk babasıdır.Üniversite hayatı ise şöyle 978 yılında İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne başlamıştır fakat tiyatro ir tanışması sonucunda bu eğitimini sonuçlandıramamıştır.Mehmet Aslantuğ gerek oyunculuğu gerekse özel hayatı ile dizi ve filmlerin aranan oyuncularındandır.

Mehmet Aslantuğ Hangi Dizilerde oynamıştır?

Kardeş Çocukları, Kördüğüm,Racon,Ben Onu Çok Sevdim,Canım Babam,Hanımın Çiftliği,Bir İstanbul Masalı , Hırsız ,Merd oğlu,Sıcak Saatler , Kurtuluş , Yalancı, Kopuk Dünyalar , Başka olur Ağların Düğünü , Vurguna, İnmek , İz Peşinde , Belene,Yeniden Doğmak . Oyuncumuza yeni dizisi Vurgun’da da başarılar diliyoruz.

Vurgun dizisi Deniz Çakır Kimdir?

Vurgun dizisi Deniz Çakır Kimdir?
Vurgun dizisi Deniz Çakır Kimdir?
Deniz Çakır 1982 yılında Ankara da Dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Devler Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.Deniz Çakır Hem dizi hemde tiyatro oyuncusu olan Deniz Çakır aynı zamanda seslendirmede yapmaktadır.Bir zamanlar, Hulya Avşar ve Cihan Ünal’ın oynadığı dizi Kadın isterse’de ilk rolünü oynamıştır.

Daha sonrasında Yaprak Dökümü dizisinde yan karakter olmasına rağmen Ferhunde karakteriyle çok dikkat çekmiştir bu diziyle yıldızı daha da çok parlayan Deniz Çakır 2011 yılında ise İffet adlı dizide oynamıştır.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile dünyaca tanınan kadın baş rol oyuncusu olarak tanındı.

Deniz Çakır hangi dizilerde oynamıştır?

Kadın İsterse, Altınsoylar, Yasak, İffet, Muhteşem yüzyıl, İşte Benim, Yaprak Dökümü ve İki Arada Aşk gibi dizilerde oynamıştır.Oyuncumuza yeni yayın döneminde ve yeni dizisi Vurgun’da başarılar diliyoruz. 

Vurgun Dizisi Kıyafetleri 

Vurgun dizisi oyuncu kadrosu kadar oyuncuların kıyafetlerinin de konuşulacağı bir dizi olacaktır.Özellikle Mehmet Aslantuğ Deniz Çakır ve Erkan Petekkaya’nın giyeceği kıyafetler izleyenler tarafından oldukça merak edilecektir.Dizi bölümlerinde başarılı başrol oyuncuları hangi marka kıyafet ve elbiseleri giyecek dizisikimdir.com farkıyla beğeninize sunulacaktır.

Vurgun Dizisi Dizi Müzikleri 

Dizi oyuncuları kadar konusunun yanında dizede çalan şarkılar Vurgun dizisi jenerik dizi müzikleri de sitemizde yer alacaktır.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir