Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları

Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları

Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları ve izleyici analizleri ve dizi fragmanına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.Beni bırakma 26 Eylül Salı günü neler yaşandı Zeynep Emre’nin izine Suriye de nihayet rastlamıştı. Cellat ve adamlarının Emreyi nereye götürdüklerini görmüştü.Gizli gizli adamları takip ederken Zeynep’i yakaladılar ve onu bir odaya kapattılar elindeki iplerden kurtulan Zeynep zorla da  olsa odadan  çıktı.

Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları 

Bu arada Cellat yaralı bir halde eve geldi ve adamlarına çabuk baytarı çağırın dedi ayağı yaralıydı.Odadan çıkan Zeynep adamlara tekrar yakalandı ve Cellada ben size katılmak için geldim dedi Cellat inanmadı tabi sonra Zeynep ayağınıza baka bilir miyim ben doktorum dedi ve Cellat bunu kabul etti.Sonra adamlarına bu kızı araştırın ajan falansa öldürün gitsin dedi.

Zeynep Emreyi Celladın elinden kurtarabilecek mi?

Zeynep ise tuvalet bahanesiyle evden kaçabilecek yerleri araştırmaya başladı.Diğer yandan Cellat Zeynep’i odasından adamlarına aldırır ve Emre’nin yanına götürürler Zeynep ten Emre’nin vücudundaki kurşunu çıkartmasını ister.Zeynep ise Emre’nin vücudundaki kurşunu zorda olsa çıkartır.
Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları
Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları 

Cellat adamlarına Emreyi kaldırmalarını söyler Zeynep zaten çok acı çeken Emre’nin ayağa kalkmasını istemez ve o hışımla adamlardan birinin elinden silahını kapar. Emre’nin annesi Arzu ise hastanede rüyasında Emreyi görür ve orayı bir birine katar.Zeynep Emre’nin daha iyi olmadığını konuşamayacağını söyler.Cellat ve adamlarını ikna eder.Aklından oradan nasıl kaçacaklarının planlarını yapmaktadır.

Tarık ve Sıla Meltem’in kirli planlarından kurtulabilecekler mi?

Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları
Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları 

Meltem Sılanın olduğu evdeyken babası onu takip etmişti. .Meltem’in evden çıkmasıyla babası onun neler çevirdiğini öğrenmek için evin kapısını çaldı kapıyı Rüstem’in kızı açtı ve onu içeriye almadı.Meltem’in babası içeriye girmekte ısrar edince Rüstem’in kızı bunları bana neden soruyorsunuz diye çıkışır. İçerideki odada Tarık’a su veren Sıla’da dışarıya çıkar ne o Meltem’in babasını görür nede babası Sılayı bir fırsat daha kaçmıştır.Sıla Her şeyden habersiz Tarık’a sevdiğine kavuşacaksın seni iyileştireceğim der.Sıla kasaptan kemikli et alır. Yani parası yetmez kasap  hastası olduğu için verir.Sıla eve gelir ve Tarık’a çorba yapar. Tarı halen Sıla Sıla diye sayıklamaktadır.Rüstem ise Tarık için ormanda mezar kazmaktadır.

Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları
Beni Bırakma Dizisi 26 Eylül Özet ve Yorumları 

Bu arada Bora Cansu’dan habersiz Suriye ye doğru  yoldadır.Yakıt almak için benzin istasyonunda durur.Cansu ise fırsattan istifade tuvalete girer son anda arabaya yetişir. 
Beni Bırakma hafta içi her gün atv ekranlarında bizde siz izleyiciler için dizide merak ettiklerinizi sizlerle sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir