Anasayfa / Diziler / Bir Deli Rüzgar Dizisi Reşat Kimdir? Kanbolat Görkem Arslan

Bir Deli Rüzgar Dizisi Reşat Kimdir? Kanbolat Görkem Arslan

Bir Deli Rüzgar Dizisi Reşat Kim?Kanbolat Görkem Arslan 1980 yılında Düzce’de dünyaya gelmiştir. Bir çok dizi ve filmde rol almıştır.Detaylar yazımızın devamında.Yeni yayın döneminde ekranlara gelen  yeni dizi Bir Deli Rüzgar Fox tv ekranlarında 15 Eylül Cumartesi günü izleyicisiyle buluştu. Dizide bir çok ünlü oyuncu oynamakta dizide şöhret olmak isteyen genç bir kız ve o yollardan geçmiş eski bir assolist yer almakta.
Dizi ekranlara geldi oyuncularını ise biz sizlerle tek tek yazılarımızda paylaşıyoruz. Bir Deli Rüzgar dizisinde gazino sahibini oynayan Reşat  kimdir ve daha önce hangi dizi ve filmlerde  oynamıştır sizlerle paylaşacağız.

Bir Deli Rüzgar Dizisi Reşat Kimdir?

Bir Deli Rüzgar Dizisi Reşat Kim?
Bir Deli Rüzgar Dizisi Reşat Kim?

Dizide Reşat her ne kadar Ağabeyi Ahmet’in önüne geçemese de yinede işlerini olanca ciddiyetiyle devam eder. Gazinolar arasında da kendinden söz ettirmeyi başarmıştır hemde bir birinden sanat hayatına kazandırdığı isimlerle de konuşulur olmuştur.

Aynı zamanda düzgün bir aile babasıdır.Eşini ve çocuklarını çok ilgilidir faka bu düzen Melike’yi görene kadar sürecek Melike’yi gördükten sonra Reşat’ın hayatı alt üst olacaktır. Bundan sonraki bölümleri heyecanla bekliyor olacağız bizlerde gelen haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz 

Bir Deli Rüzgar Dizisi Reşat Kimdir?
Bir Deli Rüzgar Dizisi Reşat Kimdir?

Bir Deli Dizisi Kanbolat Görkem Arslan Kimdir?

Reşat karakterine can veren oyuncu Kanbolat Görkem Arslan beydir.Kanbolat Görkem Arslan 1980 yılında Düzce’de dünyaya gelmiştir.  Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devler Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.

Bir Deli Dizisi Kanbolat Görkem Arslan Kimdir?
Bir Deli Dizisi Kanbolat Görkem Arslan Kimdir?

1998 yılından beri sahnelerde olan oyuncu adını ilk olarak Çemberimde Gül Oya adlı dizide duyurmuştur. Kanbolat Görkem Arslan Hayat Bazen Tatlıdır,Tatar Ramazan,Yer Gök Aşk,Poyraz Karayel, Hatırla Sevgili,Asi ,Kırık Kanatlar, Çemberimde Gül Oya gibi dizilerde rol almıştır.Başarılı oyuncu son olarak ta Bir Deli Rüzgar adlı dizide oynayacak olan oyuncumuza bol şans ve bol başarılar diliyoruz.Oyuncu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir