Anasayfa / Diziler / Bir Litre Gözyaşı Dizisi Görkem Mete Demir Kimdir

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Görkem Mete Demir Kimdir

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Görkem Mete Demir Kimdir? Hangi dizi ve projelerde yer almıştır, detaylar yazımızın devamında.Dizi sezonun açılmasıyla yepyeni bir dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor .Ekranlara gelmeye hazırlanan dizilerin arasına daha önce Japonya’da yayınlanan ve oldukça çok izlenen bir dram dizisi adı ise İchi Rittoru No Nomida bu Japon dizisi Japoncadan uyarlanıp Kanal D ekranlarında yayınlanacak.Oldukça duygusal göz yaşı ile dolu olan dizi. Türkçe versiyonunun adı ise Bir Litre Göz Yaşı olacak.Peki bu yeni dizide kimler hangi oyuncular rol alacak?


Bir Litre Gözyaşı Dizisi Görkem Mete Demir Kimdir

Revna Çelik, Görkem Mete,Helin Kandemir, Tolga Tekin, Miray Daner ve Sanem Çelik rol alacak.Dizinin konusu ise oldukça duygusal . Dizide Cihan karakteri genç bir kız. Sonunda hayaline kavuşur istediği üniversiteyi kazanır tam her şey yoluna girdi hayallerine kavuştum derken bir hastalık bu genç kızı bulur ve bu hastalık çok ciddidir omurilik hastalığına yakalanır. 

Bir Litre Gözyaşı Onur Kimdir?Cihanın Doktoru

Bu durumu önce Annesi öğrenir.bu hastalıktan sonra Cihan’ın hayatı değişecek Annesi ve ailesinin Cihan için verdiği onun hayatta kalma mücadelesini konu alacak dizide göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız.Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bir Litre Göz Yaşı yakında izleyicilerle buluşacak.

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Görkem Mete Demir Kimdir
Bir Litre Gözyaşı Dizisi Görkem Mete Demir Kimdir
Dizinin bir de minik yıldızı var. Görkem Mete Demir 2008 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 10 Yaşında olan Görkem Demir Mete  bu yaşına rağmen bir çok dizi ve reklam filminde rol almıştır. 5. sınıf öğrencisi olan Görkem Mete Demir yüzme ve futbol sporlarıyla ilgilenmektedir.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir