Anasayfa / Diziler / Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Demir Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Demir Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Demir Kimdir? Murat Ünalmış Dizide Demir karakteri ile ekranlara gelecektir.Dizide nasıl bir rolde oynayacaktır.Detaylar yazımızın devamında.Biz Zamanlar Çukurova dizisi Demir Adana ilinde bulunana Yamanlar Çiftliğinin sahibidir. Yamanlar Çiftliği bölgenin en büyük çiftliğidir.Çiftlikte eski düzen çiftçilik yapılsa da Çiftliğin sahibi Demir Bey  modern çiftçilikten yana birisidir aslında.Çiftlikte bulunan eski model bir uçak ile tarlaları ilaçla maktadır.


Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Demir Kimdir?

Eski dönemlerin  Adana’sında geçen bir dönem dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova’da ‘Demir Yaman’ karakterini canlandıran Murat Ünalmış tır. Oyuncu hatırlanacağı üzere Güneşi Gördüm filminde rol almıştı. Kayseri ilinde 1981 yılında dünyaya gelen oyuncu gençlik yıllarında Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol oynamıştır. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Ünalmış, Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi almıştır.Hayat Bağları, Sınırlı Aşk, Kurşun Yarası dizilerinde ve “Üç Kadın”, “Deli Duran”, “Sen Ne Dilersen” adlı sinema filmlerinde rol almıştır.
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Demir Kimdir?
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Demir Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Murat Ünalmış Kimdir?

Dizide ‘Demir Yaman’ ile hayranlarının karısına çıkacak olan Murat Ünalmış dizide büyük bir çiftliğin sahibi.Çiftliğe gelen Züleyha ve Yılmaz’a Demir’in annesi iş verir.Çiftliğin yalaka kahyası Gaffur ise askerlik arkadaşı Yılmaz’ı Demir beye kötüler.Çünkü Çiftlikteki görevi olan Kahyalık görevini Yılmaz’a kaptırmaktan korkar. Yılmaz’ın arkadaşı olarak gördüğü Kahya Gaffur ise ona elinden gelen kötülüğü yapmaktadır.
Demir bey babasının hayali olan Çukurova’nın tek hakimi olmak istemektedir.Modern tarıma geçmek istediğini annesine söyleyen Demir her seferinde annesinin ben ölmeden bu çiftliğin düzenini değiştiremesin demektedir.Demir bey ise er geç modern tarıma geçeceğini söylemektedir.
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Demir Kimdir?
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Demir Kimdir?
Demir beyin annesi hem Zeliha ve hemde Yılmaz’ı sorguya çekmektedir.Yılmaz ve Züleha’ya kimden kaçtıklarını soran ve korkmadan söylemelerini isteyen konağın hanımı onların yalanına inanmaz tabi.Demir bey Şehir kulübüne giden yabancı dil konuşan oldukça kültürlü birisidir.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha Kimdir?

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir