Anasayfa / Diziler / Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Gaffur’un Eşi Saniye Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Gaffur’un Eşi Saniye Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Gaffur’un Eşi Saniye Kimdir? Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Gaffur çiftlikte kahyadır.Dizide Gaffur karakterinin eşi rolünü oynayan Selin Yeninci dizide Saniye karakterine hayat vermektedir.Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Gaffur’un Eşi Saniye Kimdir? Diye merak edenler detaylar yazımızın devamında.


Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Gaffur’un Eşi Saniye Kimdir?

Dizide rol alan oyuncu daha önceden hatırlanacağı üzere Rengarenk Dizisinde Neşe olarak rol almıştı. Selin Yeninci İstanbul 1988 doğumludur.Şimdilerde 30 yaşında olan oyuncu  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Avlu dizisinde Merve karakteri ile ekranlara gelen oyuncu 1,64 cm boyunda ve 54 kg’ağırlığında dır.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Demir Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakteri aynı Gaffur karakteri gibi menfaatlerini düşünen birisidir. Gaffur’un eşi olan Saniye cilveli bir kadındır. Gaffur’un Yılmaz’ın hünerlerini anlatmasından sonra Yılmazı’ın sevgilisi Züleyha’ya cephe alan Saniye ve Zeliha arasıda çiftlikte büyük bir mücadele olacak bir süre.Saniye çiftlikte  mutfakta çalışmaktadır. 
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Gaffur'un Eşi Saniye Kimdir?
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Gaffur’un Eşi Saniye Kimdir?
Züleyha’nın mutfağa alınması ile birlikte düzeni bozulan Saniye hakkında bilgileri sizlerle paylaştık.Oyuncu hakkında yorum bölümünden sizlerde yorum yapabilirsiniz.

Birde Buna Bak

Bir Litre Gözyaşı Dizisi cihan kimdir

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Oyuncusu Cihan Kimdir ?

Bir Litre Gözyaşı Oyuncusu Cihan Kimdir Milay Daner Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler nedir. Kanal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir