Anasayfa / Diziler / Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha Kimdir?

Atv ekranlarında 13 Eylül akşamı izleyici ile buluşan yeni dizi Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha Kimdir? Hilal Altınbilek  Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha rolü ile karşımızda. Yeni dizinin  yönetmenliğinde Faruk Teber bulunurken dizinin ana karakterlerinden birisi olan ve terzilik yapan Züleyha karakterini tanıyalım.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha Kimdir?

Yeni sezonda bir çok dizinin ekranlara gelirken bu dizilerden biriside bir çok ünlü ismi bünyesinde bulunduran Bir Zamanlar Çukurova’da dizisi oldu.Dizide Züleyha karakterini oynayan oyuncumuz Hilal Altınbilek‘tir. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha Kimdir?Hilal Altınbilek
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha Kimdir?Hilal Altınbilek 

Dizinin ilk bölümünde Züleyha’nın abisi Züleyha’yı mahallede adı çıkmış kadının evine gönderir ce ona manto yapması için ölçü almasını ister.Aslında işler görüldüğü givi değildir.Ölçü alma işi falan bahanedir. Zeliha’nın abisi resmen kardeşini paralı bir adam olan Naci’ye satmıştır.Sattığı adam ise evli olan Naci’dir.Naci Züleyha’yı para ile abisinden satın aldıktan sonra onu bir eve ölçü alma bahanesi ile gönderir. 
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha Kimdir?
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha Kimdir?
Züleyha’nın sevgilisi Naci ise bunun öğrenir ve Züleyha’nın ölçü alma bahanesi ile gittiği eve gider.Naci ile burada kavga eden Yılmaz’a Naci bıçak çeker ve Yılmazda onu bıçaklar.Yılmaz için artık ya teslim olma yada kaçma yolu görülmüştür.Züleyha ise tecavüzden son anda kurtulur.Sevgilisi Yılmaz sayesinde.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Hilal Altınbilek Kimdir?

Genç ve güzel oyuncu dizide ölçü alabilen bir terzi kızı canlandırır. Hilal Altınbilek  21 Ocak 1991 Egenin şirin ili İzmir doğumludur. Şimdilerde 27 Yaşındadır.Güzel ve başarılı oyuncu  Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Küçüklük hayalleri olan Tiyatro ve oyunculuk alanında eğitim alan Hilal Altınbilek  Derin Sular dizisi ekranlarda olmuştu.
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Züleyha
Dizide Züleyha karakterini oynayan oyuncu Hilal Altınbilek  168 cm. boyunda ve 50 kg.ağırlığındadır.Derin Sular dizisinden sonra Karagül isimli dizide rol almıştır. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yar Yar Türküsü

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir