Anasayfa / Diziler / Bizim Hikaye Dizisi Deniz Kimdir?

Bizim Hikaye Dizisi Deniz Kimdir?

Bizim Hikaye Dizisi Deniz Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler Kariyeri hakkında detaylar yazımızın devamında.Yaz aylarının son günlerini yaşadığımız şu günlerde yeni sezona kaldığı yerden devam eden diziler kadrolarına yeni oyuncuları da katarak devam ediyorlar.

Bu oyunculardan biriside Deniz Karakteri ile Bizim Hikaye dizisi oldu. Dizide rol alan Rahmet karakteri  üniversitede hizmetli görevlisini canlandırmaktadır. Rahmet’in çalıştığı okulda görevli olan Deniz ise Rahmet’i elde etmeye uğraşan ve onu kıskandığı için ona kötü davranan bir karakterdir.

Bizim Hikaye Dizisi Deniz Kimdir?

Bizim Hikaye Dizisi Deniz Derin karakterinin ablasıdır. Derinde dizide Rahmet’e aşıktır. Rahmet’e aşık olan Derin’in ablasıdır. Rahmete yeni sezon ilk bölümünde oldukça kızmıştır. İlk sezon bölümünde Deniz  Rahmet’in yanına giderek onunla uğraşmaya devam etmiştir.Tüm bunlar yaşanırken Rahmet Denizi kucakar ve çöpe atar.
Bizim Hikaye Dizisi Deniz Kimdir?
Bizim Hikaye Dizisi Deniz Kimdir?

Diziye yeni katılan  Deniz, karakteri güzel ve hanımcık bir bayandır.Sergilediği oyun ile de büyük beğeni alacağını tahmin ettiğimiz Deniz karakteri hakkında bilgiler geldikçe yazımız da güncellenecektir.

Bizim Hikaye Dizisi Çiçek Kimdir? Sahra Şaş

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir