Anasayfa / Diziler / Çukur Dizisi Hapishane Müdürü Kim Cumali’ye Kızan Müdür

Çukur Dizisi Hapishane Müdürü Kim Cumali’ye Kızan Müdür

Çukur Dizisi Hapishane Müdürü Kim Cumali’ye Kızan Müdür Kim Gerçek adı Oynadığı Diziler ve karakter bilgileri yazımın devamında.Çukur hayranlarının merakla beklediği yeni sezon yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Çukur Dizisi Hapishane Müdürü Kim Cumali’ye Kızan Müdür

Fragmanda dizide uzun bur süre kim oynayacak diye tartışma konusu olan Cumali Karakteri de ilk kez görücüye çıkmış oldu.Cumali karakterine “Arkadaşlarımla iyi geçireceğime, Yatağımı Toplayacağımı, Rahat Duracağıma” diye bağırarak kızan hapishane müdürünün kim olduğu merak edildi.

Çukur Dizisi Yeni bölüm fragmanı paylaşıma açılır açılmaz trend topik olarak bu sezonda reytingleri alt üst edeceğini şimdiden gösterdi.Diziye yeni katılan Kara kuzular çetesi ise diziye ayrı bir renk katacak.

Bir Zamanlar Adana’da Dizisi Cio Kimdir ? Cihangir Ceyhan Kimdir Çukurda mı Oynayacak?

Çukur Dizisi Hapishane Müdürü Kim Cumali'ye Kızan Müdür
Çukur Dizisi Hapishane Müdürü Kim Cumali’ye Kızan Müdür

Çukur dizisi aynı gününde ve saatinde kanalında yeni yayın dönemine hazırlanırken diziye yeni katılan oyuncular ile ayrı bir keyif alacağız.Dizinin yeni bölüm fragmanında Cumali’ye bağıran ve hapishane müdürü olduğu değerlendirilen kişinini dizide uzun soluklu oynayıp oynamayacağı şimdilik belli değil.Oyuncu hakkında bilgiler geldiğinde sitemizin bu bölümünden gerekli güncelleme işlemleri yapılacaktır..

Çukur Dizisi Akın Koçavalı Kimdir? Cihangir Ceyhan

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir