Anasayfa / Diziler / Elif Dizisi Aslı Öğrenmen Kimdir? Ece Baliç

Elif Dizisi Aslı Öğrenmen Kimdir? Ece Baliç

Ekranlara 6. sezonuyla gelmeye hazırlanan dizi Elif izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Elif dizisinde yeni oyuncularda ekranlarda yerini alacak. Elif dizisine yeni katılanların arasında Ece Baliç bulunuyor. Ece Baliç seçmelerde bir çok kişi arasından seçilen Ece Baliç güzelliği, duru yüzü ve deneme çekimlerinde göstermiş olduğu performans nedeniyle ilgi çekti.

Elif Dizisi Aslı Öğrenmen Kimdir? Ece Baliç

Ece Baliç Elif dizisinde Aslı öğretmen rolüne can verecek.Dizide iyi kalpli bir öğretmeni canlandıracak,Elif’e her zaman destek olan ona her anlamda iyiliği anlatan ve ona iyi bir örnek olacak bir karekter. Elif ise içinde kötülük olmayan bir kızdır.Elif dizisinde iyi karakterler kadar kötü karakterler de var tabi ve bunlara yeni sezonla birlikte yenileri de eklenecek.Kötülüklerin arasında Elif ve ailesine zor zamanlarda onların yanında Aslı öğretmen olacaktır.
Elif Dizisi Aslı Öğrenmen Kimdir? Ece Baliç
Elif Dizisi Aslı Öğrenmen Kimdir? Ece Baliç


Ece Baliç kimdir?

Ece Baliç 17 Temmuz İzmir Bornova doğumludur.Oyunculuk kariyerine Elif dizisinde başlayacak olan Esra Baliç bu yolda ilerlemek ve kendini geliştirmek istediğini söyledi tüm çabasının bu yolda olacağını ifade etti.Oyuncumuza oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz Elif dizisinde ise başarılar ve bol reytingler diliyoruz.

Elif Dizisi Kıymet Kimdir ?Özlem Savaş Elif Dizisinde

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir