Anasayfa / Diziler / Gülperi Dizisi Ali Kimdir? Emir Çubukçu Kimdir?

Gülperi Dizisi Ali Kimdir? Emir Çubukçu Kimdir?

Gülperi Dizisi Ali Kimdir? Emir Çubukçu Kimdir? Gülperi Dizisi Bedriyeyi Kaçıran Ali Gerçek Adı oynadığı diziler ve detaylar Yazımızın Devamında…Gülperi dizisi ilk bölümü ile ekranlar geldi.

Dizinin ilk bölümünde oyuncuları tanıma fırsatımız oldu.Dizide Gülperi’nin 3 çocuğundan birisi olan şımarık kız çocuğu Bedriye annesi ile İstanbul’a geldiğinde bu evi hiç beğenmez. 

Gülperi Dizisi Bedriyeyi Kaçıran Ali Kimdir?

Gülperi’nin çocuklarının velayetini kaybeden Yakup Taşkın ise torunu Bedriye’ye sevdalı Ali’ye torununu verdiğini söyler.Ali adamları ile birlikte İstanbul’a gelerek Bedriye’yi kaçırır. 

Annesi Gülperi Bedriye’nin küçük olduğunu söylese de Bedriye burda yaşamaktan sa Ali’nin karısı olurum der ve arabaya biner.Bedriye arabanın arkasından koşarak ağlamaya başlar.

Gülperi Dizisi Ali Kimdir?

Gülperi Dizisi Bedriyeyi Kaçıran Ali Kimdir?
Gülperi Dizisi Bedriyeyi Kaçıran Ali Kimdir?
Dede Yakup kendince bir olan yaparak dizide Ali rolü ile ekranlara gelen oyuncuya torununu verdiğini onunla evlenmesine müsaade ettiğini söyleyerek Bedriye ile mücadele edeceğinin sinyalini de hemen vermişti.

Gülperi dizisinde yan karakter olduğunu değerlendirdiğimiz 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emir Çubukçu 28 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Karadayı dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.  Son olarak Bana Sevmeyi Anlat ve Rüya dizilerinde rol almıştır. Rüya dizisinde İnan karakterine hayat vermiştir. 

Gülperi Dizisi Kader Kim? Gülperin’nin Görümcesi

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir