Anasayfa / Diziler / İkimizin Yerine Dizisi 10.Bölüm Fragman Özeti

İkimizin Yerine Dizisi 10.Bölüm Fragman Özeti

İkimizin Yerine Dizisi 10.Bölüm Fragman Özeti ve Dizi yorumları-İkimizin Yerine Dizisi 10. bölüm özeti ve analizi detaylar yazımızın devamında. Kanal 7 ‘nin günlük dizisi İkimizin yerine ekranlara gelmeye devam ediyor son bölümde neler olmuştu bir bakalım. Anandi için düğün hazırlıkları başlamış babası onun için hiç bir masraftan kaçılmamasını ve her şeyin eksiksiz olmasını istemişti.Düğün günü geldiğinde ise Anandi arabaya göz yaşları içinde ve zorla bindirilmişti.İkimizin Yerine 9. bölümde neler olacak siz izleyicilerimizle yazımızda paylaşacağız.


İkimizin Yerine Dizisi 10.Bölüm Fragman Özeti 

İkimizin Yerine 10.Bölüm Fragman Özeti
İkimizin Yerine 10.Bölüm Fragman Özeti 
Anandi  gelin olduğu eve gelir. Her yeri inceler ve eve hayran kalır burada da yapılması gereken adetler vardır ayağıyla devirmesi geren bir pirinç kabı bulunur fakat  bu kabı sağ ayağıyla devirmesi gerekmektedir.  Üzerindeki şaşkınlıkla Anandi pirinç kabını sol ayağıyla devirir ve bu uğursuzluk olarak algılanır.Bu duruma Kaliyani çok sinirlenir ve Anandiyi azarlar oda dayanamayıp ağlar.
İkimizin Yerine 10.Bölüm Fragman
İkimizin Yerine 10.Bölüm Fragman 
Barion ise Anandiyi teselli eder korkma bunlar batıl inançlar der.Sonra Anandi tası yeniden devirir.Bütün adetler Sumitra tarafından yerine getirilir. Kaliyani ise Anandi’nin her hatasında onu azarlar ve moralini bozar.Anandi artık annesini özlemiştie ve onu Sumitra her seferinde onunyanın da olur onu teselli eder.

İkimizin Yerine Dizisi 10.Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 10.Bölüm Yorumları
İkimizin Yerine 10.Bölüm Yorumları 
Jagdish ise Anadiyi kıskanır ona bir sürü eşya verdiniz benim hiç bir şeyim yok der. Basant ise onun gönlü olsun diye bisiklet hediye der.Sumitra ise Anandi’ye çok iyi bakar onu elleriyle besler. Kaliyani ise ona da kızar onu bu kadar şımartma sonra çok yüz bulur ve bizi dinlemez der. 

İkimizin Yerine Dizisi 10. Bölüm Yorumları 

Jagdish ise aç uyumasına gönlüm razı olmadı der.Kaliyani ise o senin gelinin onu fazla şımartma malısın sen bilirsin dedi.Sonraki gün ise Anandi evde baş örtüsü takmadan gezinir Kaliyani yine sinirlenir ve Sumitra’ya bunun çok ayıp olduğunu artık Anandi’ye her şeyi öğretmesi gerektiğini söyle bu çık ayıp der.

İkimizin Yerine Dizisi 8.Bölüm Özeti ve Yorumları

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir