Anasayfa / Diziler / İkimizin Yerine Dizisi 11.Bölüm Fragman Özeti

İkimizin Yerine Dizisi 11.Bölüm Fragman Özeti

İkimizin Yerine Dizisi 11.Bölüm Fragman Özeti ve dizi yorumları ile ikimizin yerine 11. bölüm izleyici yorumlarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Kaliyani Anandi’nin hareketlerini sürekli izler ve her hareketinde onu azarlar.Bazen onun ailesine bile laf söyler. Yemek yerken Kaliyani Anandi’nin ailesi ile ilgili aşağılayıcı cümleler söyler ve Anandi sofrayı terk eder. 
Onu teselli etmek ise Yine Sumitra’ya düşer. Sonra köylü kadınlar Anandi’yi görmeye geleceklerdir bunun için Anandi süslenir onların yanına giderken Jagdish onunönüne gizlice bir böcek koyar. Anandi böcekten korkar ve o çırpınışında baş örtüsü açılır.
İkimizin Yerine Dizisi 11.Bölüm Fragman Özeti
İkimizin Yerine Dizisi 11.Bölüm Fragman Özeti 

Kaliyani bununda faturasını Anandiye keser ve onu yine azarlar Anandi ise ağlar ben gitmek istiyorum der.Dadisa ve Bairon gelini zarlar Sumitra ise teselli etmeye çalışır.Jgdish ise yaptığının ortaya çıkmasından çok korkar.Anandi Dadisa’ya çok kızar onu Sumitra’ya şikayet eder oda büyüklere saygılı davranmalıyız zaman zaman annende seni azarlaya bilir ona gösterdiğin saygıyı onlara da göstermelisin der.

İkimizin Yerine Dizisi 10.Bölüm Fragman Özeti

Anandi tekrardan onu görmek isteyen köylü kadınların yanına gider onlar Anadiyi çok beğenir ve ondan çok güzel bahsederler. Dadisa ise köylü kadınların Anandiyi beyenmelerinin ardından gururlanır ve ona bir hediye vermek ister Anandi ise hediyeyi istemez ben sizi sevmiyorum beni sürekl, azarlıyorsunuz der ve oradan ayrılır. Oldukça keyifli olan Dadisa ona aldırış etmez.
İkimizin Yerine Dizisi 11.Bölüm Fragman
İkimizin Yerine Dizisi 11.Bölüm Fragman Özeti 
Anandş televizyonu ilk defa  görür ve çok heyecanlanır. Sguhna televizyonun kendileri için babasının aldığını söyler.Birlikte izlemeye başlarlar bu esnada  Dadisa gelir ve Anandiyi yine azarlar sen bu evin gelinisin o ise kızı o misafir sayılır sen kalk yemek yap der.Zavallı Anandi ise mahcup bir ifadeyle ben yemek yapmayı bilmiyorum der.Sumitra ve Dadisa vah vah bu kızı nereden de bulduk buna bir şeyler öğretmek çok zor olacak ömrüm böylemi geçecek der.
İkimizin Yerine Dizisi 11.Bölüm Dizi Yorumları
İkimizin Yerine Dizisi 11.Bölüm Dizi Yorumları
 Bairon onları duyar ve her şeyin zamanla olacağını Anandi’nin her şeyi hemen öğreneceğini günün birinde sizler bu kızın söylediklerini yapacaksınız onun emrinde olacaksınız der.Sumitra ise ona yapacaklarını sakin sakin anlatır.Anandi ben evde iş yapmazdım sadece kitap okurdum bu söylenen işleri yapmasını bilmiyorum ki der.

İkimizin Yerine Dizisi 9. Bölüm Özeti Yorumları

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir