Anasayfa / Diziler / İkimizin Yerine Dizisi 14.Bölüm Fragman Özeti

İkimizin Yerine Dizisi 14.Bölüm Fragman Özeti

İkimizin Yerine Dizisi 14.Bölüm fragman ve özeti ile dizi oyuncuları ve dizi hakkında kullanıcı yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. Detaylar Yazımızın Devamında Bu zorluklarla uğraşan Anandi için iyi bir şey olur ve Annesi Bago, babası onu ziyarete gelirler. Anandi onları çok özlemiştir annesiyle uzun uzun sarılırlar onlara geç geldikleri için sitem eden Anandi gidecekleri zaman  ise onlarla birlikte eve gitmek ister.Babası ise buradakilerin  onu çok sevdiğini özellikle kaynanasının onu sevdiğini söyler Anandi ise o benim gerçek annem gibi bana iyi davranıyor der. Anandi ve Jagdish2in arasındaki sürtüşme devam etmektedir. Jagdish Anandi’nin saçını çeker ve ona sen bir ispiyoncu sun der.

İkimizin Yerine Dizisi 14.Bölüm Fragman Özeti

İkimizin Yerine Dizisi 14.Bölüm Fragman Özeti
İkimizin Yerine Dizisi 14.Bölüm Fragman Özeti

Annesi ile nikah hakkında konuşan Sughna’ya annesi daha gitmeyeceğini ama zamanı geldiğinde her şeyin yoluna gireceğini söyler.Anandi ise konuşulanları duyar ve Sughna’ın annesine beni zorlada olsa getirdiniz neden ona izin vermiyorsunuz diye sorar bu soru karşısında bir cevap veremeyen Sumitra  konuyu kapatmaya çalışır.Yine sofraya oturulur adetler gereği Anadi ve Sumitra’ın en son oturmaları gerekmektedir fakat Anandi acıkır Sumitra dayanamayıp onu mutfakta karnını doyurur.Yemek sırası onlara geldiğinde evdekilere belli etmemek için bir de sofrada yemek zorunda kalır Anandi. 

İkimizin Yerine Dizisi 14.Bölüm Fragman Özeti
İkimizin Yerine Dizisi 14.Bölüm Fragman Özeti

İkimizin Yerine Dizisi 13. Bölüm Fragman 

Anandi hesapta kocası olan Jagdish’in ödevlerini yapar.Dadisa ise Jagdish’e kızar obana mutfakta yardım ediyordu der. Anandiye döner ve sen çabuk git mutfaktaki işleri yap artık koca evindesin burada okumak yok o günlerin geride kaldı der.Dadisa Jagdish’in de aklına girer Anandi’ye kitaplarla ilgili bir yardım isteme yoksa bir daha senin söylediklerini yapmaz diye kandırır.

İkimizin Yerine Dizisi 14.Bölüm Fragmanı

Dadisa o kadar ileriye gider ki bu konudan Sumitra’ya bahseder ve Anandi’ye  kitap okutmamasını buna müsade etmemesini söyler. Ne yazık ki bu konuşulanları Anandi yine duyar ve çok üzgündür. Bairon dünürüne merak etmeyin Anandi bizim yanımızda güvende der.Sughna Anandi’ye makyaj yapar tam bu esnada   Dadisa Anandiyi çağırır Anandi çok telaşlanır ve makyajını siler ama tam da olmaz bu yüzden garip görünmektedir.
Jagdish dahil evdeki her kez Anandi’ye güler.Anandi   Jagdish’e güldüğü için kızar.Jagdish ise beklenmeyen bir hareket yapar ve Anandi’den özür diler..ve barışırlar.

İkimizin Yerine Dizi oyuncuları 

Jagdish’ın yine zor bir ödevi vardır bundan Dadisa’ya  bahseder Anandi bu konuşmayı duyar fakat onu ödev yapmaması ve kitap okumaması konusunda uyarmışlardı buna rağmen Anandi ve Jagdish ödevyapmak için gizlice buluşurlar .Bundan sonra İkimizin Yerine’nin yeni bölümlerinde neler olacak siz takipçilerimizle paylaşacağız.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

1 yorum

  1. dızının konusu cocuk evlıklerını mesru göstermek olması ıcler acısı bır dıger konu ıse kadınları asagılaması kanal olarak sızlerı kınıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir