Anasayfa / Diziler / Savaşçı Dizisi Bahtiyar Kimdir?

Savaşçı Dizisi Bahtiyar Kimdir?

Savaşçı Dizisi Bahtiyar Kimdir? Kenan  Mahmudov hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında. Yeni yayın döneminde  diziler ekranlara gelmeye devam ediyor. FOX tv ekranlarında yayınlanan  Savaşçı dizisi’de bunlardan birisi Savaşçı adında da anlaşılacağı gibi geçtiğimiz sezonda da tanıdığımız asker ve polis  konulu bir dizi.Savaşçı dizisi yeni oyuncular ile yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor.Dizide Yüz Başı Bahtiyar karakterini canlandıracak olan sanatçı Kenan Mahmudov. Peki Kenan Mahdudov kimdir?daha önce hangi  dizilerde oynamıştır hangi okullarda okumuştur. bunları ve daha fazlasını yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Savaşçı Dizisi Kenan  Mahmudov Kimdir?

Kenan Mahmudov 1976 Nahçivan doğumludur. Dizi oyunculuğunun yanında başka mesleklerle de ilgilenen Kenan Mahmudov aynı zamanda oyuncu senarist ve de oldukça iyi bir şairdir. Sporlada yakından ilgilenen sanatçı tekvando kickbox sporlarıyla  ilgilenir. Azerbaycan Devlet Kültür ve sanat Üniversitesi mezunudur.42 yaşında olan Kenan Mahmudov 2008 yılında şarkıcı olan Aygun Shukurova dünya evine girmiştir. Çiftin 3 çocuğu vardır.

Savaşçı Dizisi Bahtiyar Kimdir?
Savaşçı Dizisi Bahtiyar Kimdir?

Savaşçı Dizisi Bahtiyar Kimdir?

Dizide Azerbeycan askeri olarak karşımıza çıkacak olan Yüz Başı Bahtiyar baş rol olan Kaan yüz başı ile birlikte hareket edecek ve başarılar elde edecekler. Azerbaycan ordusu ve askerleriyle ortak yapılacak operasyonlarda birlikte rol alan ikili olacak özellikle konu itibari ile dizide Karabağ konusu ele alınacak.

Savaşçı Dizisi Leyla Kimdir? Lesli Karavil Kimdir?

Geçtiğimiz sezonda ilgiyle izlenen dizinin Azerbaycan ve  Bahtiyar Yüz Başı ile ilgili olan bölümlerinin Yalova Tersanelerinde çekildiği gelen bilgiler arasında Yüz Başı Bahtiyar yani Kenan Mahmudov’un dizide kaç bölüm oynayacağı devam edip etmeyeceği hakkında elimizde bir bilgi bulunmamaktadır.

Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizleri de haberdar etmeye devam edeceğiz.Yeni yayın döneminde yeni katılan oyunculara ve dizinin tüm ekibine bol reyting ve şanslar diliyoruz.
   

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir