Anasayfa / Diziler / Sen Anlat Karadeniz Dizisi İlayda Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Dizisi İlayda Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Dizisi İlayda Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler ve Karakter Analizi Yazımızın Devamında.Çarşamba akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yayınlandığı her bölümde izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarırken diziye de bir taraftan oyuncular dahil olmaya evam ediyor. İlayda Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler neler diye merak edenler için İlayda karakteri ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

Dizide rol alan ve yeni katılacak olan oyuncu İlayda Çelik dizide hangi rolde oynayacak? iyilerin tarafında mı yoksa kötülerin tarafında mı yer alacak bu sorunun yanıtını dizinin yeni bölümünde hep beraber öğrenmeye çalışacağız. Sen Anlat Karadeniz dizisine dahil olacak olan İlayda Çevik’in rolü ne? İlayda Çevik Kimdir? 


Sen Anlat Karadeniz Dizisi İlayda Kimdir?

Dizide kendisine rol bulan oyuncumuz İlayda Çevik 1994 yılında  şirin ilimiz Balıkesir doğumludur. Oyuncu İlayda Çevik Yeditepe Üniversitesinde  tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra  Müjdat Gezen Sanat Merkezinde ve Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunda kendisini geliştirmek için oyunculuk eğitimi alarak hayatına devam etmiştir. 

Nefes’in Kızı Ceylan Kimdir?

Aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından İlayda Çevik 2013 yılında yayınlanan Karagül dizisinde rol aldı.2017 yılında ise kısa bir süre ekranlarda yer alan İsimsizler dizisinde oynadı.Bir ara Savaşçı dizisinde konuk oyuncu olarak kendisine rol bulan başarılı oyuncu İlayda Çevik dizide nasıl bir performans gösterecek dizinin ilerleyen bölümlerinde hep beraber göreceğiz.

Sen Anlat Karadeniz İlayda Kim
Sen Anlat Karadeniz İlayda Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir