Anasayfa / Diziler / Son Moda Müge Uzel Kimdir?

Son Moda Müge Uzel Kimdir?

Yeni sezon ile birlikte Kanal D ekranlarında başlaması beklenen moda ve hayat programı Son Moda sunucusu hakkında bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.15 Eylül 2018 Cumartesi ilk bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen Son Moda programı saat:14:00 de ekranlarda olacak. 
Programın güzel sunucusu Survivor yarışmasından tanıdığımız  Müge Uzel hanımefendi. Moda konuları ile dopdolu bir program olacağı değerlendirilen programda  trend kıyafetler ve modaya dair ne varsa olacak gibi.
Son Moda Müge Uzel Kimdir?
Müge Uzel Kimdir?
Programında gündemdeki magazin haberleri ve ünlüler kıyafetleri, 2018 yılı sonbahar ve kış  kreasyonları gibi konular ele alınacağını düşünmekteyiz.Modayla ilgili en son trendleri yakından takip edilecek olan programda estetikten tutunda güzellik sırlarına, sağlıklı beslenmeden spora ve ev dekorasyonları ile güncel ve trend mekanlara dair tüm konulara yer verilecek.

Son Moda Müge Uzel Kimdir?

Son Moda Müge Uzel Kimdir?
Son Moda Müge Uzel Kimdir?
Müge Uzel  Ege bölgemizin en büyük şehri olan İzmir ilinde 1989 yılında doğmuştur.175 boyunda ve 53 kilogram ağırlığında olan Uzel yüzme ve spor ile iç içe birisi. İzleyiciler Müge UZEL’i 2014 yılındaki Survivor yarışmasından hatırlayacaktır.

Son Moda Müge Uzel Konukları Kimler?

Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunu olan Uzel  bir dönem hosteslik yapmıştır. Lipton İce Tea reklamında da oynayan Müge Uzel hanıma yeni programında başarılar diliyoruz.Müge Uzel’in Sevgilisi var mı yok mu konularında herhangi bir bilgi bulunmuyor.Program hakıknda görüş ve önerilerinizi dizisikimdir.com sitemizden yorum bölümünden yapabilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir