Anasayfa / Diziler / Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir?

Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir?

Söz Dizisi Ömer Günay kimdir? Ömer karakterini Hangi Oyuncu Canlandıracak. Gerçek Adı Yaşı Boyu Kilosu Oynadığı Diziler ve Hayatı Hakkında Tüm Detaylar Yazımızın devamında.Başarılı dizinin yeni bölüm fragmanı ile en çok merak edilen konular arasında yeri aldı bile .Dizinin 51. bölüm fragmanında Drogon’un aradığı Ömer Günay Kimdir.Nasıl bir rolde oynayacak.Söz Ömer karakterini kim canlandıracak diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir? 

Dizinin yeni sezonuna  Deniz Baysal, Sarp Akkaya ve Atsız Karaduman gibi ünlü ve başarılı oyuncuları katarak zirvedeki yerini koruya çalışırken dizinin fragmanındaki Ömer Günay ile birlikte diziye yeni bir ismin katılacağı da netleşti.
Söz dizisinde yeni sezonda her yerde bombalar patlayacağını söyleyen  Dragon karakteri diziye hızlı bir giriş yaptı.Yeni sezonda Sarp Akkaya dizide Kasap Dragon rolü ile beğeni toplamaya hazırlanırken Deniz Baysal ise Savcı Derya ile ekranlara gelecek.Bu karakterlerin yanında fragmanda kimliği belli olmayan Ömer Günay karakterini kim oynayacak.
Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir?
Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir?

Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir?Gerçek Adı Nedir?

Ömer Günay rolü ile diziye katılan ve kimliği fragmanda beli olmayan oyuncunun diziye yeni dahil olan oyuncu Atsız Karaduman’mı olacak. Dragan Ratkoviç’in ısrarla peşinde olduğu ve istediği Ömer Günay yoksa Yavuz Karasu’ mu yeni bir fragman gelmeden bilmem şu anda imkansız.
Söz dizisi Ömer Günay Kimdir Tahminlerinizi Yorum Bölümünde paylaşın doğru tahmin eden ilk yorumcuyu sitemizden tebrik edelim.Sevilerek izlenen Söz dizisi Pazartesi akşamları aynı saatinde ve aynı kanalında kaldığı yerden yeni maceralarına devam ediyor.Diziye yeni katılan oyuncular ile kadrosunu güçlendiren Söz dizisi 51. bölümü ile 18 Eylül akşamı Star Tv ekranlarında okulların açıldığı ilk gün izleyici ile buluşuyor.Söz dizisi Ömer Karakteri belli olduğunda yazımız güncellenecektir.
Söz 51. Bölüm Fragmanı 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir