Anasayfa / Diziler / Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir? Yeliz Şar

Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir? Yeliz Şar

Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir? Yeliz Şar Defne karakteri ile Yasak Elma dizi kadrosuna dahil oldu.Diziye yeni katılan Defne karakteri hakkında detaylı bilgileri sitemizin devamında bulabilirsiniz.Keyifli okumalar diliyoruz. Dizide Halit’in sevgilisi rolünde izleyici karşısına çıkacak olan Yasak Elma Defne diziye oldukça renk katacak bir isim.
Yeni sezonun gelmesi ile birlikte ekranlar bu sen bir hayli şenlenecek.Bu dizilerden hangilerinin uzun soluklu olacağı bir şimdilik muamma.Geçen sezon yayınlanan ve sezon finali ile ara veren diziler kadrolarına yeni oyuncular dahil ederken bu dizilerden birisi de Yasak Elma dizisi oldu.
Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir? Yeliz Şar
Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir? Yeliz Şar 

Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir? Yeliz Şar 

Fox tv ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinin son bölümünde diziye katılan Defne Halit’in eski sevgilisi rolü ile diziye dahil oldu.Diziye dahil olan oyuncunun gerçek adı Yeliz ŞAR hakkında derlediğimiz bilgileri beğeninize sunuyoruz.
Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir?
Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir? 


Yasak elma Yeliz Şar Kimdir?

Yasak elma dizisi Defne rolü ile Yeliz Şar diziye dahil oldu.Başarılı oyuncu Yeliz Şar bir çok film ve projede yer almış bir oyuncudur. 30 Mayıs 1978 tarihinde Almanya ülkesinde dünyaya gelmiştir. Ünüversite döneminde tekrar ülkemize dönerek Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü bitirmiştir. 

Başarılı oyuncu şimdilerde 40 lı yaşlarda dır.Lara karakteri ile  Aşkına Eşkiya dizisinden hatırlanacak oyuncu, Kollama isimli dizi ile Star tv ekranlarında yer almıştı.İşler Güçler isimli dizide de rol alan oyuncu kendisini tiyatro ile de geliştirmiştir. İlerleyen dönemde Hayat isimli filmde rol alan oyuncu, Suzan karakteri ile  Cesur Hemşire dizisinde de bir dönem rol almıştır.
Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir? Yeliz Şar
Yasak Elma Dizisi Defne Kimdir? Yeliz Şar 
Şimdilerde sevilen dizi Yasak Elma dizisinde Defne rolüne hayat veren Yeliz Şar hanıma yeni dizisinde canı gönülden başarılar diliyoruz.Oyuncunun sosyal medya adreslerini merak eden izleyenler ve okurlar için oyuncunun instegram adresini sizlerle paylaşalım.  instagram.com/yelizsar77 adresi ile instegramda yer alan oyuncu hakkında sizlerde yorum bölümünden karakter ve oyuncu hakkında düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Yasak Elma Dizisi Defne’nin Giydiği Kıyafetler 

Yasak Elma dizisinde Defne karakteri ile diziye dahil olan Yeliz Şar’ın dizide giyeceği elbise ve kıyafetler de izleyenler tarafından oldukça konuşulacak konular arasında olacak.Yasak Elma’nın Defne si dizide oldukça iddialı kıyafetler giyecektir.Zaten çok şık ve güzel bir oyuncu olan Yeliz Şar’ın dizide giydiği kıyafetler hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir